Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Hvězda Ulice Aneta Krejčíková porodila!

Aneta Krejčíková se stala maminkou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Aneta Krejčíková (27) se stala poprvé maminkou. Hvězda Ulice radostnou novinu potvrdila redakci eXtra.cz. Miminko je v pořádku a herečka i s novopečeným tatínkem Ondřejem Rančákem jsou štěstím bez sebe.

Aneta Krejčíková v minulých dnech porodila. Herečka, kterou proslavil seriál Ulice, mluvila s redaktory eXtra.cz a svěřila nám, že vše má úspěšně za sebou. Maminka i miminko jsou v pořádku.

„Ano, je to pravda. Máte dobré informace. Podrobnosti ale sdělím nějakou formou sama,“ uvedla Aneta Krejčíková pro eXtra.cz.

Zatím neprozradila pohlaví ani jméno svého prvního potomka. Sama Aneta Krejčíková i tatínek Ondřej Rančák teď prožívají ty nešťastnější okamžiky života.

Tatínek nás nejprve odkázal na Anetu, nechtěl o porodu své přítelkyně mluvit. Nakonec ale roztál a samotnou radostí ani nevěděl, co má říct. „Jsem teď strašně šťastný,“ řekl nám Rančák, který se i v těchto dnech stará o to, aby zaopatřil rodinu a chodí normálně do práce.

Související články

Další články