Podplukovník Antonín Maděra, v Česku znám též pod svým občanským jménem Martin Dejdar, byl za II. světové války pilotem, ale jak nesedí za kniplem, chová se tak, že by na něj naše vlast příliš hrdá nebyla.

Představitel Maděry Martin Dejdar (49) byl v říjnu zachycen francouzským cestujícím jistého leteckého spoje, kterak v opravdu podivném outfitu, připomínajícím něco mezi tepláky, montérkami a polárním oblekem pro Halinu Pawlovskou (59), zutý z bot (!) přepíná svým chodidlem obaleným ponožkami, ve kterých cestuje, programy na monitoru před sebou.

Absolutní nechutnost, akce hraničící s braním rukojmí v letadle, se dočkala zasloužené odplaty. Autor fotografie ji okamžitě umístil na Twitter a Dejdara označil termínem „dude“, který je, řekněme, přeci jen mluvíme o podplukovníkovi RAF, ve slangovém užití dosti nelichotivý.

Ostatní diskutéři srovnávají počínání českého herce s nechuťáky, kteří vystrkují svá smradlavá chodila prostá bot z okének aut nebo si je před jejich posádkou dávají na místě spolujezdce na palubní desku.

Kam Dejdar letěl, se nám zatím zjistit nepodařilo, ale sedí na prominentním místě v první řadě, které většinou celebrity dostávají na letišti Vaška Havla při odbavení tzv. „na ksicht“, takže se dá předpokládat, že letěl z ČR, ale je možné, že Dejdar letěl v rámci zahraničí a privilegované místo si vynutil už svým strašidelným zjevem, případně zmínkou o svém vraždícím exšvagrovi a spolupodnikateli Michaelu Švábovi (46)!