Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Gulašiho bokovka se jmenuje Martina a má malé dítě. Co na to Vlaďka Erbová?

+ Dalších 16 fotografií
parohy v brně
Jak dlouho bude v Brně panovat klid? Vlaďka Erbová (37) uvedla, že její partner Michal Gulaši (32) jí byl nevěrný. Prý opakovaně. Kdo je dívka, která měla s hokejistou intimní poměr? Nebylo vůbec složité ji najít. A nešlo jen o sex.

Vlaďka Erbová (37) potvrdila, že její partner Michal Gulaši jí nasadil parohy. Krize byla tak velká, že nevěru řešilo celé Brno. Informace zněly, že Gulaši má dost toho, co Vlaďka po nocích dělá, sám si našel slečnu a je mu dobře. Erbová pak vydala prohlášení, že nevěra se konala, ale že nad Brnem už zase vyšlo sluníčko.

„Každý vztah občas prochází složitějšími okamžiky. My tuhle konkrétní situaci dávno uzavřeli a nikdy jsme nebyli víc partneři a rodina než teď. Pokud má někdo pocit, že ví lépe než my sami, jak to s naším štěstím je, budu ráda, když nám sdělí, ve které skříni u nás bydlí,“ napsala Erbová do redakce webu expres.cz.

Zajímalo nás, kdo je dívka, která měla s Gulašim pletky. A zjistili jsme, že to nebyly jen erotické pletky, že šlo vlastně o začínající vztah. Jenže Gulaši nakonec vše ukončil a vrátil se domů k Erbové, kde to prý zná a je mu tam vlastně dobře. A navíc se může v klidu soustředit na hokej. A Vlaďka Erbová je ráda, že její Michal se uklidnil a zjistil, že doma je doma.

Přitom blondýnka Martina je opravdu dívka, která má šmrnc. Nebylo ani moc složité ji najít. Matka malého klučiny má slibně rozjetou kariéru v kosmetickém salonu a věřila, že pro hokejistu představuje záchytný bod v rozbouřených vodách jeho oficiálního vztahu. O co přesně šlo? A proč vztah skončil? Sledujte web extra.cz, chystáme pikantní rozhovor.

Mohlo by vás zajímat

Další články