Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Gottova dcera měla zásadní důvod lhát bulváru! Ve Finsku ji obšťastňuje nový muž! Karle, víš kdo je tvůj aktuální zeťák?

Zdroj: profimedia.cz
Jen se ukázalo, že má Dominika Gottová absolutně jiné životní plány, než o jakých informoval český bulvár, podařilo se eXtra.cz vyšťourat, co je za bariérou mlžení, které dcera panovačnou macechou ovládnutého Mistra sama pomáhala živit.

Jak jsme včera informovali, Gottova dcera před pár týdny totálně zmátla kolegy od konkurence, kteří několik dnů zuřivě reportovali o velkém porozchodovém přesunu první Karlovy dcery zpět do ČR, zatímco ta o ničem takovém evidentně nepřemýšlela.

„Potvrdila to, aby jí dali pokoj,“ ví eXtra od mimořádně dobře informovaného zdroje, který nemá smysl ani naznačovat, protože byste těžko uvěřili, že máme kontakty ve finských muzikantských kruzích, a lhát nebudeme.

Každopádně máme absolutní jasno nejen v této věci.

Dominika Gottová, kterou už přátelé z jiných médií každým dnem čekají v Praze v rámci domnělé akce Kulový blesk, ve skutečnosti dál hnízdí v Helsinkách a nemá v nejmenším úmyslu se někam natrvalo vracet. Aby taky ano, když je po jejím boku nový muž a původní historka o tom, že její třináctileté soužití se členem legendární skupiny Stratovarius Timo Tolkkim (48) zkrachovalo kvůli jeho depresím, není tak úplně pravda.

V její posteli je totiž už pár týdnů jako doma další finský muzikant, jehož identitu si zatím necháme pro sebe, ať si kolegové taky trošku zapátrají.

Zdroj přímo z Finska k tomu říká: „Žije s kamarádem, místním muzikantem, ale je to náhoda, že předtím byla s Timem. Jsou hodně zamilovaní, potkali se v jednom podniku v centru města.“

Začíná to vypadat, že Dominika zřejmě měla k opuštění vybagrovaného vztahu s Tolkkim trošku jiné důvody, respektive potkala někoho, kdo hodně pomohl tomu, že se odhodlala k ráznému kroku, což se za žádnou cenu neměl dozvědět český bulvár, který vzal zavděk vějičkou o stěhování do Prahy a dál Dominiku neřešil, což je pro ni mimořádně důležité i z dalších důvodů, které se týkají jejího „vřelého vztahu“ s Ivanou Gottovou (39), což zatím z taktických důvodů nebudeme více rozebírat.

Ta si zatím ve Finsku užívá novou lásku a je ráda, že bulvár v Česku nic neví, na čemž jí prý v případě nového partnera velmi záleží s ohledem na psychický stav jejího ex, který má v Česku přátele a informaci o svém nástupci, o kterém prý zatím neví, by se pravděpodobně dozvěděl, což by mu zřejmě na duševním stavu nepřidalo.

Související články

Další články