Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Frontman Vanessy tvrdí, že v České televizi mouku nešňupal! Zhroutila se mu nosní přepážka! Tady je důkaz a jeho kokainové prohlášení!

Samir Hauser, šílenec z Vanessy, je čerstvě bez nosní přepážky.
Zdroj: sanctuary.cz, foto Kamila Moučková, archiv Petry Marešové. Koláž: Sámer Issa

Samir Hauser, ministr provokace, který vytočil veřejnoprávní publikum drogovým excesem v živém vysílání České televize a následně vyprovokoval celou českou intelektuální elitu k posměškům, že jen provokoval s moukou, zvedl hozenou rukavici a ne že ukázal všem vztyčený prostředník, on rovnou stříkl sperma do obličeje všem, kdo ho nevzali vážně.

A to nikoli provokativním výrokem v jeho stylu, nýbrž závažnou zdravotní indispozicí.

Hvězdě Vanessy se dle zdravotní dokumentace aktuálně zhroutila nosní přepážka a bude muset podstoupit závažnou operaci, která mu umožní i dál se v klidu oddávat narkomanii a všem atributům totální společenské nepřijatelnosti.

Zpěvák však i v zoufalé zdravotní situaci našel světýlko pozitivna: „Alespoň je vidět, že jsem žádnou mouku nešňupal, copak tohle se děje z mouky?“ hází Hauser alias Bruno Ferrari do placu logickou otázku a zároveň odpověď těm, kteří si troufli pochybovat o tom, že šňupal v brněnském studiu kokain špičkové jihoamerické provenience.

Hauser teď musí akutně řešit chirurgický zásah, který prý ale není na překážku současnému vytížení skupiny a navíc mu umožní v horizontu týdnů nerušeně pokračovat v kokainové krasojízdě nejen ve vysílání České televize.

Související články

Další články