Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Filipa Renče už zase chytili našrot! Uháněl Prahou v teréňáku, nemyslel a zaplatí! Co se stalo?

Filip Renč by po pražských sanitkách mohl natočit taky něco o pražské
dopravní policii. Zkušeností a námětů má sám dost.
Zdroj: herminapress.cz
Podle mimořádně dobře informovaného zdroje redakce eXtra.cz má průserář a věčná oběť spiknutí médií, policie a odpůrců Miloše Zemana další průšvih. Před necelými dvěma hodinami ho v Praze zastavili dopraváci a jako známé firmě mu dali dýchnout. Výsledek? Jako minule, akorát tentokrát nestačil ujet.

Obvykle mimořádně dobře informovaný zdroj blízký personálu hotelu potvrdil před několika minutami naší redakci, že hlídka dopravní policie řešila po půl deváté večer přestupek v Křižovnické ulici na Praze 1, kde měla v řidiči terénního vozu značky Range Rover údajně rozpoznat režiséra Filipa Renče (49), legendu opilců za volantem.

Na základě jeho pověsti vyzvala hlídka držitele státního vyznamenání k dechové zkoušce.

Z dalších a zatím velmi kusých, ale přesných informací vyplývá, že věc následně po provedení nezbytných úkonů a sepsání náležitostí tzv. „spadla do přestupkového řízení“, což znamená jediné – Renč nadýchal do jednoho promile alkoholu!

„Byl těsně pod hranicí trestného činu, pak pro něj přijela přítelkyně v autě, které tu pořád stojí, a ten jeho černý teréňák odvezla pryč,“ řekl nám další zdroj, který celou situaci bezprostředně sledoval.

Renče zřejmě opět čeká další spiknutí bulváru, stejné jako před pěti lety, kdy v den svých 45. narozenin opilý havaroval v Praze-Hloubětíně a statečně po nehodě ve svém sportovním voze Subaru Impreza od nehody ujel do blízkého autoservisu, kde ho našla policie a nakonec mu prokázala, že vozidlo řídil.

„Budu chtít co nejdříve řidičák zpátky,“ nechal se tehdy slyšet. Copak asi uslyšíme tentokrát?

AKTUALIZOVÁNO 21:24:

„Mohu potvrdit, že policejní hlídka v půl deváté v ulici Křižovnická skutečně kontrolovala řidiče, byla provedena v rámci běžných úkonů orientační dechová zkouška, a to s pozitivním výsledkem v kategorii spadající pod přestupky,“ potvrdil právě naše informace tiskový mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Související články

Další články