Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Džambulinka a Rychtář ve VyVolených? Je rozhodnuto!

Vladko, Pepa a Iveta se v jedné Vile zatím nepotkají. Škoda veliká!
Zdroj: eXtra.cz, herminapress.cz, Prima FTV

Měla to být největší bomba skomírajících VyVolených, jejichž produkce řeší oživení show tak vehementně, že vyjednávala i s Džambulinkou (47), což Prima zřejmě záměrně pustila ven.

Ano, je to skutečně tak. Poté, co Vilu na pár hodin navštívil Zdeněk Macura (39), mělo dojít na grand finále, tedy příchod legendy českého lihovarnictví a jejího náčelníka.

Ale nedojde. Hovoří náš zdroj přímo z produkce show, který stále zůstává neodhalen: „Jednalo se přímo s Rychtářem. Iveta se netvářila vůbec, ale s ním to bylo nadějné, jenomže vše se změnilo po té party, co proběhla médii,“ naráží náš člověk na mejdlo, na kterém pařil s VyVolenými Macura a legendární Julča z pražského metra, známá z kauzy „Já mám právo sedět,“ která nedávno hýbala českou společností.

To prý bylo na Rychtáře moc: „Po tomhle úplně otočil, ať teď bude nové vedení našeho tiskového oddělení komunikovat cokoliv, Džambulku s Rychtářem bohužel ve Vile neuvidíte. Ale chystáme jiné věci pro oživení, momentálně bychom moc rádi těhotnou dívku, která by do Vily šla,“ uzavírá a my se do glosy jeho poslední věty radši ani nebudeme pouštět.

Související články

Další články