Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Víme první: Detektiv Jágr na pohřeb Ivety nepřijede, ač odhalil její vrahy! Známe důvod!

Jarda, který odhalil vrahy Ivety, na její pohřeb nepřiletí.

Nejvyšší facebooková pravda, morální autorita, detektiv a hokejista Jaromír Jágr (42) se nezúčastní dnešního rozloučení se zesnulou Ivetou Bartošovou (48).

Jágr je přitom velký milovník jejích písní (jsou pro něj svou jednoduchostí srozumitelné), ale hlavně hned po její smrti bystře na svém Facebooku odhalil Ivetiny sprosté vrahy (bulvární novináře), a tak všichni čekali, že namísto Kanady sedne v Bělorusku do letadla a s kamarádkou se přijede rozloučit, což jistě plánoval, ale vdovec Josef Rychtář (56) podle informací eXtra.cz Jardu vůbec nepozval, na rozdíl od Jiřího Pomejeho (49), který toho pro Džambulku udělal určitě méně než Jaromír.

Ten se tak jako neúnavný facebookový komentátor a soudce všeho alespoň v klidu může věnovat dnešnímu zápasu s Kanadou a sepisování obžaloby běloruského politického zřízení a diktátora Lukašenka, k čemuž se jistě chystá, když už nehodlá pondělí využít k rozloučení s kamarádkou Ivetou, na jejíž vrahy tak statečně ukázal!

Mohlo by vás zajímat

Další články