Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první: Borkovec otevřeně promluvil o rozchodu s Knechtovou! Jak dlouho to spolu tajně táhli?

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Už dlouhé měsíce se neřeší nic jiného než vztah bývalého účastníka pěvecké soutěže SuperStar Petra Borkovce (18) a porotkyně Kataríny Knechtové (37). Od skončení show všichni spekulují, jestli tihle dva spolu opravdu něco mají, nebo je to pouhé přátelské škádlení. Petr se nyní rozhodl, že promluví pro eXtra.cz a šel s pravdou ven.

Pozorný divák SuperStar 2018 si mohl všimnout, že od prvního castingu, na kterém se Petr objevil přeskočila mezi ním a porotkyní Katarínou Knechtovou jiskra. Slovenská zpěvačka si mladičkého Petra okamžitě zamilovala. Když tenhle kluk z Jablunkova zpíval, Katarína se doslova rozplývala.

V divadle měl ale Borkovec docela namále, protože si nejspíše neuvědomil, že teď ho sledují kamery na každém kroku, a proto stačí málo a velký problém bude na světě. Když slavil svůj postup do dalšího kola, opil se tak, jak je v jeho kraji zvykem. U poroty se ale s pochopením nesetkal a obzvlášť Ben Cristovao mu to dal pěkně sežrat.

Petr patřil od úplného začátku mezi favority, a proto nebylo až tak velkým překvapením, že se dostal do desítky nejlepších. Od té doby se plnily sociální sítě nejenom Borkovce, ale i Knechtové jejich společnými fotkami. Ani jeden z nich se však nikdy k údajnému vztahu konkrétně nevyjádřil. Borkovec ani Knechtová nepotvrdili vzájemné sympatie, ale ani je nevyvrátili.

Na nějakou dobu se rozruch kolem této dvojice uklidnil a bylo ticho. Momentálně je ale všechno jinak a Petr se rozhodl jít s pravdou ven. Na otázku redaktorky eXtra.cz, jak na tom s Katarínou je, odpověděl: "Teď už nijak."

"Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli," přiznal otevřeně Petr. "Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život," dodal. Nyní je tedy jasné, že mezi soutěžícím SuperStar a porotkyní něco bylo a moc dobře věděli, proč o tom ani jeden nechce mluvit na veřejnosti.

Petr naznačil, že jejich vztah je vlastně jako na houpačce a on sám se v něm nevyzná. Takže je dost možné, že se tahle oblíbená dvojice ještě k sobě vrátí. Slušelo jim to.

Související články

Další články