Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme první: Bartošová je po těžké noční operaci! Probírá se z narkózy! Co se stalo?

Iveta je po operaci, pod kudlu ale ještě bude muset několikrát.

Asi je čas přiznat, proč jsme museli odložit plánovaný start Ivetina a Pepova manželského deníčku na příští pondělí.

Džambulka nás totiž požádala o pár dnů navíc kvůli včerejší večerní operaci zubů, která byla strašně moc tajná a o které jste se měli dozvědět až večer z televize, ale protože vám nemůžeme upírat právo na informace, pak vězte, že Iveta se včera na klinice v pražské Opletalově ulici (kompletní reklama včetně loga bude večer ve VIP zprávách) podrobila závažnému stomatologickému zákroku před aplikací keramických náhrad.

Důvod nám dopoledne přímo v Uhříněvsi prozradil Josef Rychtář (55): „Nedávno musely ven zuby moudrosti, tlačily na nervy, pak si novináři všimli, že tam zůstaly mezery, což u zpěvačky není ideální, tak jsme se to rozhodli řešit.“

Bartošová (47) se teď doma v Uhříněvsi probouzí z narkózy a bude čekat, až se jí kost spojí s umělým implantátem, který se aplikoval, potom výroba protetik a během pár týdnů už se budou Ivetě montovat keramické zuby, které bude mít doživotně.

Podle informací policie byl večer v Opletalově ulici klid a celou operaci Ivety i operaci Primy, která to „tajně“ natáčela, kupodivu nenarušil Zdeněk Macura (39) s letáčkem v ruce, což se stalo poprvé.

Více se dozvíte už v pondělí, kdy na eXtra.cz startuje exkluzivní manželský deníček Pepy a Ivety, kteří rozšířili řady našich bloggerů!

Mohlo by vás zajímat

Další články