Diváci v Česku musejí být hodně lační po talentových show, protože v zákulisí se dějí velké věci!

Předně – podle našich zatím oficiálně nepotvrzených, ale velmi dobře ověřených informací chystá TV Nova na jaro další kolo soutěže Hlas ČeskoSlovenska, což zatím odmítá komentovat, ale my víme svoje!

Jisté je tak jedno – po dvouleté odmlce vyplněné SuperStar se Nova potřetí vrací k naposledy poměrně úspěšnému projektu, na jehož konci byla dnes totálně zapomenutá, na Slovensku naturalizovaná Ukrajinka Ivannka Bagová (20), které sliboval velké věci porotce Michal David (53). Informaci o Hlasu už potvrdila slovenská strana a televize Markíza, která v tom opět s Novou pojede, dobře věděla, proč to dělá.

Televize JoJ totiž mezitím potvrdila horečné přípravy dalšího X Factoru!!! Proč tři vykřičníky? Protože bychom se hodně divili, kdyby v celé taškařici opět nejela se slovenským týmem šedé eminence tamního šoubyznysu Jeffem Minaříkem už tradičně i „naše“ TV Prima.

Buď jak buď, náš slovenský zdroj na JoJce nám řekl zajímavou věc: „Tady se o Primě zatím nemluví, tam zná detaily jen vedení, ale Factor bude určitě a samozřejmě s Čechy, s kým jiným. Jenomže je tady podmínka, aby to bylo bez Jara Slávika coby porotce. To ale chce prý část lidí na JoJce, ne Češi, jako tomu bylo v případě posledního Talentu, kde nakonec pohořeli. Navíc tady se pořád mluví jen o nás, o tom, že to pojedeme s Primou, tu řadovým lidem jako já nikdo nic neříká, vědí proč,“ naráží zdroj na skutečnost, že Prima FTV nesnáší, když se podobné informace dostanou ven před tím, než si obě strany podají ruku. Ostatně má ještě v živé paměti, jak jsme letošní Talent „vypustili“ na eXtra.cz dva měsíce před tím, než měl být oficiálně oznámen, a stejné to bylo u složení poroty, kdy jsme Primu předběhli o měsíc.

S nápadem, aby za Slovensko nebyl v porotě Slávik, ale zřejmě ten, komu Slávik vadí, pohoří, protože Jaro patří k Minaříkovi stejně jako Čuk ke Gekovi, o čemž svědčí jejich legendární rejdy v minulém Talentu.

Buď jak buď, příští rok se tedy můžeme těšit hned na dvě další talentové show a Slávik by měl urychleně zavolat na JoJku a zjednat si pořádek…

A jen budeme mít nové vítěze, tak se určitě vrátí SuperStar. A když SuperStar 2015, tak další Talent…