Krásná a oblíbená herečka neměla po rozchodu moc důvodů k radosti. Nikdo nečekal, že právě Anna a Johan ukončí vztah, o němž se mluvilo jako o jednom z nejstabilněj­ších. Jenže láska mezi oběma vyprchala a šli od sebe. Tehdy dokonce panovaly u herečky obavy, že stres z rozchodu nebude mít dobrý vliv na její zdraví, když stále bojuje s boreliozou.

Nedávno kvůli tomu dokonce navštívila soukromou kliniku v Německu. Redakce eXtra.cz Annu oslovila, jestli prozradí něco více o svém novém partnerovi. „Nezlobte se, je to jen pár dní, co jsem se vrátila z léčby v Německu a v tuto chvíli je na prvním místě moje zdraví. Omlouvám se a děkuji za pochopení,“ byla SMS zpráva Aničky, která se o své lásce snažila mlžit. Kdo totiž krásnou herečku zná, ví, že své soukromí si bedlivě hlídá a u nového vztahu to u ní platí dvojnásobně.

Náš zdroj byl ale sdílnější než herecká kráska. „Jsou spolu několik týdnů a Anička je skutečně šťastná. Svou lásku ale nechce dávat na odiv, což je v současnosti kvůli jejímu zdravotnímu stavu pochopitelné,“ řekl nám náš zdroj, který nechtěl být jmenován.

Anně tak přejeme, aby se jí dařilo nejen v jejím těžkém boji se zdravím, ale i její nové lásce…