Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VÍME PRVNÍ: Alena (30) z Výměny, která myje záchod a nádobí jedním hadrem, porodila! Známe detaily

Zdroj: reprofoto TV Nova/Facebook
+ Dalších 17 fotografií
Exkluzivně
Na záchod a nádobí používá jeden hadr. Její toaleta přitom vypadá, jako by ji nečistila vůbec. Tak se Alena (30) z Dešné uvede v dnešní Výměně manželek. Během natáčení navíc zjistila, že je v požehnaném stavu. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že miminko je na světě. Alena, jež podle našich informací porodila v úterý, se tak stala dvojnásobnou maminkou.

Se špindírami se ve Výměně manželek roztrhl pytel! Jak vyjde najevo, Alena se na mytí nádobí a záchodové mísy nebojí použít stejný hadr. Navíc se příliš často nepřevléká a pořád nosí totožné oblečení. Náhradní manžel z toho bude na prášky.

Třicátnice z moravské vesničky Dešná ale během natáčení zjistila radostnou novinu. Podruhé otěhotněla a s partnerem Antonínem (45), který je v invalidním důchodu, se tak stali dvojnásobnými rodiči. Jak jsme zjistili, Alena v úterý porodila. K dcerce Šárce (3) jim přibyla další holčička!

„Tak a je tady s námi Alenka,“ radovala se špindíra z Výměny na Facebooku. Její druhá dcera vážní 3 150 gramů a měří 50 centimetrů.

Radost ze zrození nového života jistě nic nenahradí, rodina to teď ale bude mít těžké. Invalida Antonín nebude mít bůhvíjak vysoké příjmy a Alena je nezaměstnaná. Jenže když vezmeme v potaz i její nešťastný přístup k úklidu a hygieně, je nasnadě otázka, zda to nebudou mít ještě těžší samotné děti. Tak uvidíme, co Alena ve Výměně ještě předvede, třeba to nakonec taková tragédie nebude.

Související články

Další články