Vidět svého bývalého s novou partnerkou je asi většině z nás nepříjemné. Pokud jste ovšem s rozchodem smířeni a nemáte v sobě naděje na návraty, pak tento pohled rozhodně přežijete. Co by vás mohlo v první řadě zaskočit, je fakt, že nová paní dokonalá s vámi nemá společného vůbec nic. Proč tomu tak je?

1. Chuť zapomenout

Možná se vám to zdá zvláštní, ale někdy prostě mužům pomáhá, když jim jejich minulost nic a nikdo nepřipomíná. Se situací můžou být vyrovnaní, ovšem bude jim rozhodně příjemněji po boku naprosto odlišné partnerky, než jste byla vy.

2. Nové zážitky

S novým vztahem přichází také nová energie, a proto muže tolik láká poznávat neznámé. Pokud by si vybrali vám podobnou partnerku, nebylo by co poznávat a pro ně by byl vztah jedna velká nuda.

3. Hlavně ne to stejné

Existuje dost směšný argument, že existují rozdílné typy žen. Bohužel, pánové, hodím vás do reálu, všechny jsme stejné, a tak když si myslíte, že jste konečně našli paní dokonalou, která nemá tak strašné vlastnosti jako vaše bývalá, vydržte pár let. Uvidíte, že bude přesně taková jako vaše bývalka.