Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme, proč se Plekanec skutečně rozvádí: Tyto věci Vondráčkové neodpustí!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 21 fotografií
Po velké slovní bitvě Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) jako by nyní bylo ticho po pěšině. Domluvili se, že už neřeknou ani ň, aby usnadnili možnost jakékoli dohody o rozvodu. Kvůli čemu se ale nakonec hokejista vlastně rozhodl rozvést? Víme to!

Někteří mu vyčítají, že je sketa, protože se podle nich určitě zbavil manželky i dětí jen kvůli nové přítelkyni Lucii Šafářové. Jenže to on odmítl s tím, že randit s ní začal až ve chvíli, kdy to ukončil s Luckou. Své děti navíc i podle řady jeho přátel bezmezně miluje tak, že jsou pro něj slova o tom, co je za otce, když rozbíjí rodinu, až urážející.

Hodně věcí ukazuje spíš na to, že to mezi dvojicí neklapalo už dávno. „Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem,“ napsal Tomáš Plekanec v jednom ze svých dvou prohlášení.

Co mu vadilo?

Blízký kamarád hokejisty nyní prozradil, co mu na soužití s Lucií Vondráčkovou skutečně nejvíc vadilo. „Jak jste psali, Hádek v noci lezoucí do bytu přes zahradu byl poslední kapkou. Ve finále by ale bylo jedno, jestli by to byl Chládek nebo Nováková. Prostě už manželství s Lucií měl plné zuby a tohle ho v tom jen definitivně utvrdilo. Většinu věcí by nikdy nijak do éteru nepustil, protože by to bylo špatné vůči dětem. Každopádně vím, že mu strašně vadilo, že děti byly docela často s cizími lidmi,“ řekl nám přítel Plekance.

Asi těžko tím chce říci, že by se snad Lucie o děti nestarala a místo ní někdo úplně jiný, protože ona sama přece opakovaně prohlašuje, že posledních sedm let „maminkovala“. V podstatě tvrdí, že na nic jiného než na syny neměla čas.

Na druhou stranu to může souviset s tím, co nedávno prozradila právnička útočníka z NHL.

Problém s chůvami?

„Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ sdělila nám Mgr. Lenka Radoňová.

A právě možná těch chův se výtky manžela Vondráčkové mohly nejvíc týkat. Je otázkou, nakolik mohl mluvit do jejich výběru, zda mu vůbec vyhovovaly.

Asi mnohem méně času pak s dětmi zpěvačka trávila při pobytech v Česku. Někdy o ně pečoval sám Tomáš Plekanec v Kanadě, jindy, když přijely s ní, věnovali se jim rodiče, prarodiče či kamarádi a Lucie obíhala natáčení, focení a podobné záležitosti.

Nová teta Šafářová

„Všechno zlé ale může být pro něco dobré. Díky tomu, že se o ně často stará takové množství lidí, musí být určitě velmi socializovaní a adaptabilní. Prostě z nich nebudou zakřiknutí klučíci, kteří se bojí neznámých lidí,“ myslí si jeden z oslovených psychologů.

Takže i případné setkávání s Lucií Šafářovou, kterého se Lucie bojí, by pro ně neměl být žádný kulturní šok. Prostě půjde o další z mnoha tet, akorát tahle nebere od tatínka výplatu…

Související články

Další články