Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Víme o největší hvězdné návštěvě dnešních Lvů! Jé, to je ale smůla, že tajemství uteklo zrovna k nám...

Víme o největší hvězdné návštěvě dnešních Lvů! Jé, to je ale smůla, že tajemství uteklo zrovna k nám...
Zdroj: Profimedia.cz
Přemýšlíte, jestli se dnes večer dívat na předávání Českých lvů? Měli byste, protože se tam chystá velká návštěva. Víme kdo, víme kdy a víme víc, než si myslí ti, kteří vědí, že něco víme, ale myslí si, že my si myslíme, že oni si nemyslí, že my bychom věděli. Aha!

Bude to super překvapení večera! Návštěva dnešního galavečera jak z jiné planety, jedna z největších hvězd šoubyznysu a člověk milovaný snad všemi dorazí dnes na předávání Českých lvů!

Král gumového ksichtu Jim Carrey (53) dostal exkluzivní superpozvánku na české filmové ceny a když ji uviděl, určitě ji deset minut užasle převracel v ruce, zrušil svůj program na půl roku dopředu, zašel si na kosmetiku a natahování kůže v obličeji, koupil si nový oblek od Armaniho, vycenil kompletní chrup včetně osmiček a řekl si, že si přece nemůže nechat ujít večer v divadle někde v Československu, což je určitě hned vedle Kyjeva a mají tam levný pivo a směšnou věc na divně tvarovaným toastu, co se jmenuje chlebíček.

A kdo by takové životní nabídce odolal?

Jim Carrey právě ano. On tam dnes večer bude, ale asi ne tak, jak si to představujete. Hrozným vtipem totiž má být, že na Lvy se chystá jeho dvojník, čili nejspíš chlápek s vlasy a s plnovousem, protože Jim to tak poslední dobou nosí a za fousy se schová všechno.

Strašně se tady prohýbáme z toho bezva fórku smíchy, až se nám třesou brambůrky v misce položený na břiše. Ohromuje nás ta originalita trollingu hodná takových kapacit kreativity, jako je Kamil Bartošek alias Kazma a vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby to byl nakonec on sám.

Ostatně ten pozvánku na Lvy určitě nedostal, leda by ho nominovali na toho plyšového za jeho One Man Show.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy