Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, kolikrát denně to Charlotte Štiková dělá… Při svých 160 centimetrech hubne milováním!

Hotová SuperStar.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 45 fotografií
Zhubla za měsíc parádních 5 kilogramů a má skvělý recept, jak se dostat do super formy. Ideálně je souložit jako králík... Charlotte Štiková (21) se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, jak často se miluje se svým přítelem. A kdo si myslel, že jednou za čas, hodně se plete!

Jestli existuje někdo, o kom by se ze žen mohlo říct, že je sexuální uragán, přihlásit se může Charlotte Štiková. Její choutky na sex se řadí rozhodně k nadprůměrným. „Mám to ráda denně, podle toho, jak se cítím. Když mám dobrou náladu a chuť, tak na to vlítnu klidně třikrát za den, jinak průměr je jednou denně, když nemám optimální náladu,“ rozpovídala se dívka, která aktuálně hubne a těší se, že její figura bude mít brzy tvary jako před lety – a to byla rozhodně pořádná kočička.

Její apetit je všestranný. „Mám ráda milování doma, ale i na netradičních místech. A hlavně, po sexu se hubne, je to známá a účinná věc,“ pokračovala o své sexuální nenasytnosti hvězda reality show Štiky, která při svých 160 centimetrech vážila 94 kilogramů. Teď už má ale parádních 5 kilogramů dole.

Aktuálně natočila celkem povedený videoklip se Sámerem Issou a ráda by, aby její hudební projev nebyl posledním. „Uvidíme, ale jsem ráda, že zatím mám jen pochvalné reakce,“ dodala sexuální mašina Charlotte.

Související články

Další články