Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Víme, kolikrát denně to Charlotte Štiková dělá… Při svých 160 centimetrech hubne milováním!

Hotová SuperStar.
+ Dalších 45 fotografií
Zhubla za měsíc parádních 5 kilogramů a má skvělý recept, jak se dostat do super formy. Ideálně je souložit jako králík... Charlotte Štiková (21) se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, jak často se miluje se svým přítelem. A kdo si myslel, že jednou za čas, hodně se plete!

Jestli existuje někdo, o kom by se ze žen mohlo říct, že je sexuální uragán, přihlásit se může Charlotte Štiková. Její choutky na sex se řadí rozhodně k nadprůměrným. „Mám to ráda denně, podle toho, jak se cítím. Když mám dobrou náladu a chuť, tak na to vlítnu klidně třikrát za den, jinak průměr je jednou denně, když nemám optimální náladu,“ rozpovídala se dívka, která aktuálně hubne a těší se, že její figura bude mít brzy tvary jako před lety – a to byla rozhodně pořádná kočička.

Její apetit je všestranný. „Mám ráda milování doma, ale i na netradičních místech. A hlavně, po sexu se hubne, je to známá a účinná věc,“ pokračovala o své sexuální nenasytnosti hvězda reality show Štiky, která při svých 160 centimetrech vážila 94 kilogramů. Teď už má ale parádních 5 kilogramů dole.

Aktuálně natočila celkem povedený videoklip se Sámerem Issou a ráda by, aby její hudební projev nebyl posledním. „Uvidíme, ale jsem ráda, že zatím mám jen pochvalné reakce,“ dodala sexuální mašina Charlotte.

Mohlo by vás zajímat

Další články