Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Víme, kolik stojí drahá ochranka! Kdo jsou muži kolem Paroubkové? Drsné hochy si Petra platí zlatem!

Víme, kolik stojí drahá ochranka! Kdo jsou muži kolem Paroubkové? Drsné hochy si Petra platí zlatem!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Mezi manželi Paroubkovými je velmi dramatická situace! Dceru Margaritu (7) si v rámci předběžného opatření předávají za účasti ochranky a chystá se zřejmě pořádná soudní bitva. Jenže kdo jsou hoši, které si Petra Paroubková (43) najala, a kolik taková "legrace" stojí? Redakce eXtra.cz má informace, že Paroubkouvá si musela od rozpadu manželství už sáhnout hodně hluboko do kapsy...

Předání dítěte tak, jak určil soud, asistovali o víkendu drsní chlapíci, kteří přijeli s Petrou Paroubkovou. Redakce vypátrala, že jde o společnost "Bad Boys s.r.o.", jejíž zakladatel Karel Mehrle má velmi zajímavou minulost! Teď jeho partička chlapců zajišťuje ochranu Paroubkově manželce.

A že si Petra kvůli své ochraně už musela sáhnout pořádně do kapsy. "Podle odhadů jde o stovky tisíc, ta suma se může blížit klidně k sumě půl milionu korun," řekl nám člověk, který má k manželům blízké vazby a přál si zůstat v anonymitě.

Mezi manželi je situace tak napjatá, že se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, že jeden z mužů ochranky Petry si měl jejího manžela dokonce při předání natáčet na mobilní telefon a svým způsobem ho provokovat. "Je pravda, že si mě člověk z ochranky Petry natáčel, ale dál bych to nekomentoval," potvrdil nám Paroubek.

Podle našich informací se mezi Paroubkovými odehrává klasická situace, kdy Paroubková chce svého manžela oškubat o peníze, Paroubek by měl rád zachovaný styk s dcerou. Otázkou je, zda obě strany přistoupí na dohodu, podle všeho se věc spíše odehraje v několika kolech před soudem.

Související články

Další články