Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Víme, kolik peněz chce po pardubické nemocnici Adámkův otec za jeho zničený život!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
KAUZA ADÁMEK
Kauza malého Adámka, kterému podle jeho otce Jana Vyčítala zničili život v pardubické nemocnici, doslova hýbe Českou republikou. Mnoho lidí tento neuvěřitelný příběh dojal natolik, že na postiženého chlapce přispívají nemalé částky. A nemalou částku chce po pardubické nemocnici i rodina Adámka, který má poškozený mozek a jehož naděje na uzdravení jsou mizivé.

Celý incident se odehrál před dvěma lety. Adámkovi, kterému je dnes deset let, operovali krční mandle. Chlapec začal ale čtyři dny po zákroku silně krvácet, a tak lékařka z dětského oddělení rozhodla, že musí na ambulanci oddělení ORL. Tam ho musela maminka dovést pěšky, žádná pomoc ale prý nepřišla!

Nakonec vše dopadlo hůře než v tom nejhorším snu. Adámek upadl do kómatu, museli jej oživovat a dnes má poškozený mozek. Jeho otec Jan Vyčítal ze všeho viní pardubickou nemocnici. Ta se ale brání tím, že chyby se prostě stávají.

S tím ovšem zásadně nesouhlasí rodina postiženého chlapce, která po pardubické nemocnici žádá 22 milionů korun. Tuto informaci pro eXtra.cz potvrdil právník Adámkova otce Jana Vyčítala pan Mario Švehelka.

Ani takováto suma jim ale zdravého Adámka nejspíše nevrátí…

Mohlo by vás zajímat

Další články