Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Víme, kolik má Plekanec platit na děti: Třikrát méně, než kolik chce pro sebe Vondráčková!

Co stojí za jejich rozchodem?
+ Dalších 20 fotografií
Rozvodová bitva Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38) teprve začala a zdaleka se ještě neblíží nějaké řešení, už je ale jisté, jaké výživné stanoví soud v Kanadě na jejich obě děti. Nakolik se bude muset movitý hokejista plácnout přes kapsu?

Jak eXtra.cz jako první již před několika dny informovalo, Lucie Vondráčková po manželovi požaduje nejen 7 milionů za údajně zkaženou kariéru, ale také výživné pro sebe ve výši 30 tisíc kanadských dolarů měsíčně. Pokud by jí soud vyhověl, dostala by každých 30 dní přes půl milionu korun.

Kromě toho ale zpěvačka požádala montrealský soud o to, aby sám stanovil výživné na syny Matyáše a Adama. A našemu redaktoru se podařilo zjistit, v jaké výši se s největší pravděpodobností bude pohybovat.

„Předpokládanou výši výživného na obě děti, z pohledu soudu v Montrealu, jsem konzultovala s kolegyní z Montrealu. Dle jejího názoru lze v případě svěření obou dětí do výhradní péče matky očekávat stanovení výživného cca 10 500 dolarů měsíčně na obě nezletilé děti,“ sdělila nám v zastoupení svého klienta právnička Lenka Radoňová.

Jde patrně o maximální výši, soud ale asi může určit i nižší částku. Kdyby šlo o tuto, v přepočtu jde o 177 tisíc korun.

Plekanec v Česku navrhoval 60 tisíc plus hrazení veškerých nákladů na dovolené, koníčky, sport a podobně. Ve finále by tak v Česku mohlo jít klidně i o větší cifry, než na kolik ho vyjde výživné v Kanadě.

Advokátka vlastně ale také nepřímo naznačila, že jde opravdu pouze o situaci, kdy by soud přiřkl děti jen Vondráčkové. Její klient chce ale žádat o střídavou péči.

Pokud mu dá justice za pravdu, výživné bude zase v úplně jiné výši.

Mohlo by vás zajímat

Další články