Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, kolik dostali za boj v ringu! Marpo i Rytmus si přišli na miliony!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
ohromná částka
Souboj s Marpem (33) byl pro Patrika Rytmuse Vrbovského (41) velmi těžký a podle odborníků dopředu prohraný. Ačkoliv zápasil statečně, předpověď expertů se vyplnila a ze zápasu odcházel jako poražený. Nemusí ho to ale vůbec mrzet, za tuto prohru si totiž z ringu odnesl částku, která zhojí všechny rány! Podobně je na tom i Marpo, který jako vítěz odcházel s menším finančním obnosem než Rytmus.

Ačkoliv Rytmus prohrál zápas, ke kterému Marpa vyzval, od většiny fanoušků se na sociálních sítích dočkal pochvaly. Komplimenty ho možná budou hřát u srdce, jeho konto ale rozehřeje částka, která mu na něm za souboj přistane. Pro Marpa jako pro vítěze jsou peníze už jen bonusem k výhře. Oba hudebníci si jedním zápasem vydělali částku, o které si většina lidí může nechat jen zdát.

Podle osob pohybujících se v MMA dostali rappeři za zápas pořádný balík. Dle našich informací si Marpo, který z ringu odcházel jako vítěz, zápasem přišel na necelé 3 miliony korun. Rytmus si svou prohrou na konto připsal okolo 5 milionů korun. V obou případech jde o částky, které běžní zápasníci rozhodně nedostávají.

Oba hudebníci si teď hojí rány. Rytmus po boku své těhotné snoubenky Jasminy Alagič a Marpo v péči své přítelkyně Lenny, oba však s miliony „po kapsách“.

Související články

Další články