Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Víme, kdy se konečně ochladí! Podívejte se na přehled počasí na celý týden

Počasí tento týden bude parádní. Od bazénu vůbec neodcházejte.
Těšíte se z horkých dnů v posledních dnech, nebo patříte do té skupinky, které to leze krkem a nejraději byste se uklidili, dokud se teploty nad třicet stupňů nesníží? Tak to vás nepotěšíme, horké letní dny budou pokračovat nadále a vám nezbývá, než vytáhnout plavky a zajít k vodě. Bude to hic!

Přes střední Evropu bude k východu postupovat tlaková výše. Po její zadní straně k nám bude postupně proudit velmi teplý vzduch od jihozápadu. Později během čtvrtka postoupí z Německa do Čech studená fronta, která nás přejde během pátku a bude se východně od našeho území nadále vlnit. Vedra tedy budou vrcholit ve čtvrtek, pak by se snad konečně mohlo ochladit.

Pondělí Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C, na jihovýchodě kolem 17 °C. Nejvyšší denní teploty 28 až 32 °C, v 1000 m na horách kolem 24 °C.

Úterý Jasno až polojasno, později odpoledne na jihu při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 31 až 35 °C, v Polabí a Poohří až 37 °C.

Středu Jasno až polojasno, při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle, na západě místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 20 až 16 °C. Nejvyšší denní teploty 32 až 36 °C, v Čechách v nížinách až 38 °C.

Čtvrtek Jasno až polojasno, během odpoledne a večera od západu postupně oblačno a v Čechách místy, na ostatním území ojediněle přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty 21 až 17 °C. Nejvyšší denní teploty 32 až 36 °C, na jihu Moravy až 38 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s, se bude během večera v Čechách měnit na západní. Vítr v bouřkách přechodně zesílí.

Pátek V pátek oblačno až zataženo, na většině území déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Nejnižší noční teploty 22 až 18 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 28 °C, a Moravě a ve Slezsku 29 až 34 °C.

Vyhlídka počasí od soboty do pondělí: Oblačno až polojasno, místy přeháňky. Ojediněle, postupně místy bouřky. Nejnižší noční teploty 18 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty zpočátku 23 až 27 °C, postupně 25 až 30 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články