Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Víme, kdy konečně přijde jaro. Má být až plus 10 °C

Teploty se mohou vyšplhat až k plus deseti stupňům.
Zdroj:
Hlavně o víkendu nás sužovalo husté sněžení. V některých lokalitách dokonce vítr dosáhl síly vichřice a kácel stromy, které pak ležely přes celou vozovku. Šílenému počasí by měl být tento týden konec. Teploty totiž budou dosahovat až plus deset stupňů, což je oproti předchozím dnům skutečný rozdíl.

Předchozí týden bylo počasí jako na houpačce. V následujících dnech by ale mělo být lépe, a my bychom si konečně mohli přestat připadat, že je každý den jiné roční období. V pondělí se ještě tak výrazně neoteplí. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat od –4 do 0 °C.

V úterý už oteplení pocítíme. Nejvyšší denní teplota dosáhne až +3 °C. Ve středu bude dokonce o stupeň více. Čtvrtek bude zataženo. Denní teploty ale budou dosahovat až 6 °C. V pátek budou teploty přes den od 3 do 7 °C. Sobota a neděle jsou sice ještě daleko, ale nejvyšší denní teploty budou odhadem 5 až 10 °C.

Tento týden nás může od pondělí do pátku potkat jen mírné sněžení, což bude oproti předchozím dnům příjemné překvapení.

Související články

Další články