Ještě není rozvedený, ale zamilovaný je až po uši. Co neměl Roman Vojtek (43) v manželství, tak pravděpodobně našel u pohledné dívky, se kterou byl nachytán fotografy, jak si ji hrdě vede z bytu za ruku. Fotky otiskl Blesk. Jenže my v redakci víme, o koho se jedná.

Všímavý čtenář eXtra.cz nám totiž prásknul, že jde o nadějnou herečku Petru Vraspírovou (27), která působí v plzeňském divadle J. K. Tyla. Tudíž má pro Romanovu profesi opravdu velké pochopení a po večerech si mohou vyprávět o svých roličkách.

Je více než jasné, že na začátku vztahu o nějaké „povídání“ opravdu moc nejde. Spíše si užívají jeden druhého a plní si postelová přání.

Herci to schvalujeme a přejeme mu, že si našel takovou rajcovní kočičku, která vypadá, že ho bude milovat. Navíc je to fakt živočišné kotě. Což je pravý opak studeného čumáku Terezy, která vypadá na ložnicovou ledovou královnu.

Sami musíte usoudit, že si Vojtek rozhodně nepohoršil, ba naopak.

Petra je nejen krásná, ale podle čtenáře i milá, empatická a má ráda děti. A to je dobře. Přeci jen herec není bez závazků. S manželkou má dceru Editku (5) a syna Benedikta (10 měsíců).

Romane, držíme palce, aby si u Petry našel to, co ti v manželství chybělo.