Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Víme, kdo provede zákulisím The Voice: Extravagantní Sharlota a Matúš Krnčok!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 28 fotografií
The Voice
Česká rapová princezna Sharlota se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem exkluzivně provedou diváky zákulisím The Voice Česko Slovensko. V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Nebudou chybět ani emotivní okamžiky či ostřejší výroky Sharloty.

The Voice Česko Slovensko odstartuje letos na jaře. A tentokrát budete mít šanci nahlédnout do zákulisí oblíbené pěvecké soutěže. Kdo bude moderovat The Voice Zone?

Sharlota je mladá a nadaná zpěvačka, která se věnuje především žánru rap. Je extravagantní v každém směru. Nejen stylem oblékání, ale také povahovými vlastnostmi. Na jedné straně dokáže být ten nejmilejší člověk na světě a v mžiku se promění v ostrou a nekompromisní vyjednávačku. Je nepřehlédnutelná díky svému tetování.

„Jsem moc ráda za tuto nabídku, protože jsem tu potkala spoustu skvělých lidí, jedním z nich je i můj kolega Matúš. Rozhodně si myslím, že divákům pořadu The Voice Zone budeme mít co nabídnout,“ říká Sharlota.

Sharlotin moderátorský kolega Matúš Krnčok je známý zejména slovenskému publiku z rozhlasového éteru. Zároveň působí v televizi Markíza, kde diváky provádí zákulisím velkých show. Moderátor má i vlastní online show #TBT s Matúšom Krnčokom.

„Vždy jsem chtěl být součástí velkých projektů a naštěstí se mi toto přání vyplnilo. The Voice Česko Slovensko je světový formát, na který se velmi těším. Jsem velmi rád, že mojí moderátorskou kolegyní bude mladá a ulítlá zpěvačka a raperka Sharlota,“ říká Matúš Krnčok.

Související články

Další články