Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme, kdo je utajovaná přítelkyně Majka Spirita: Máme její ŽHAVÉ FOTKY!

+ Dalších 14 fotografií
Odhaleno
Už několik měsíců je slovenský rapper Majk Spirit (34) šťastně zaláskovaný. Před světem ale urputně tají, kdo jeho kočička je. Mluvilo se o tom, že ji chce uchránit před slávou. Špatně, jeho láska je totiž modelka a nám se podařilo zjistit, jak se jmenuje. A máme i její žhavé fotky!

Tajnůstkář Majk Spirit (34) může přestat tajit, s kým už dlouhé měsíce randí. Snažil se ze všech sil, ale totožnost jeho krásné přítelkyně je nakonec venku!

Slovenský rapper podle všeho randí s modelkou, která si říká Masha. Těžko říct, zda je ruského původu, anebo jde o pouhou přezdívku. Spirit si vybral dobře, tahle kočička se chlubí dokonalými křivkami a půvabu má na rozdávání.

Nikdo neví, proč nechce jít rodák z Bratislavy s pravdou ven. Teď už se spolu bude páreček aspoň moct fotit normálně, ne zády. „V životě jsou jen dvě pravidla. 1. Vždy řekni méně, než je potřeba,“ vzkázal rafinovaně Spirit, ale důvody svého tajnůstkářství neuvedl.

Přejeme zamilované dvojici jen to nejlepší. A vy se v galerii podívejte, jaké žhavé tělíčko Spiritovi patří!

Mohlo by vás zajímat

Další články