Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, kdo je nahá kočička, která skočila na Zemana! Takovou šílenost neudělala poprvé

+ Dalších 34 fotografií
Prezident Miloš Zeman (73) je otřesen z útoku ve volební místnosti. Když se chystal prokázat se volební komisi, skočila na něj nahá feministka. Redaktoři eXtra.cz zjistili, že jde o Angelinu Diash (27). Aktivistka z Ukrajiny se podobného činu nedopustila zdaleka poprvé.

Feministka Angelina Diash přijela do Prahy z ukrajinského Kyjeva, kde žije, aby narušila české prezidentské volby. Byla ve volební místnosti v pražských Stodůlkách zrovna ve chvíli, kdy se chystal současný prezident Miloš Zeman hlasovat, a bez oblečení se na něj snažila vrhnout. Zastavila ji Zemanova ochranka.

Jak vyplývá z Angelininých sociálních sítí, podobné akce jsou pro ni téměř denním chlebem. Aktivistka ukrajinsko-angolského původu, která studovala psychologii, se často chlubí fotkami, na nichž ji spoře oděnou zatýkají muži zákona. Tentokrát ale přestřelila, protože český prezident je chráněnou osobou. Za napadení hrozí Diash až pět let za mřížemi, čin byl klasifikován jako výtržnictví s přitěžujícími okolnostmi.

Loni už napadla i běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Skupina Femen, k níž patří, nedávno napadla také papeže.

Při útoku křičela, že Zeman je Putinova děv*a. To stejné měla napsáno i na odhalené hrudi. „Jsem poctěn, že napadli i mě. Jak vidíte moje ochranka funguje docela dobře, takže se ke mně nedostala,“ prohlásil prezident bezprostředně po „show“, kterou Dias před zraky desítek fotografů předvedla.

Související články

Další články