Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, kdo je bloncka, která sletěla s opilým Kolářem ze schodů! Stejná slavomanka jako Eva F.!

Petru Kolářovi bylo ten večer jedno, kdo se na něj lepí.
Zdroj: showpix.cz, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Petr Kolář (47) po svém včerejším excesu na narozeninách Milana Drobného (70) má jistě co vysvětlovat nejen své přítelkyni, ale i všem v okolí. Proč ale doopravdy spadl a kdo je ta blondýna, kterou strhl s sebou?

"Jmenuje se Miluše Dosoudilová a snaží se vetřít na všechny možné party. Tam, kde to příliš u vstupu nehlídají, proklouzne. Pak se vždycky nalepí na někoho slavného, kdo na akci je, a čeká a klidně začne křičet, aby si jí všimli fotografové,“ odhalil eXtra.cz totožnost této blondýnky jeden z pořadatelů akcí, který má s touto slavomankou zkušenosti.

Skoro by se nám chtělo křičet, koho nám to tak připomíná, ale raději nebudeme plýtvat slovy. Dosoudilové se teď podařil slavomanský majstrštyk, meta, které by chtěly dosáhnout všechny holubářky včetně „sedací báby“ Julči z metra.

Podle člověka, který s námi mluvil, je dost možná i teorie, že Dosoudilová do zlitého Koláře jen jemně strčila a i za cenu toho, že si rozbije fasádu, vsadila na to, že ten paparazzi, kterého si všimla za zády, pád ze schodů vyfotí. Takové věci se nám ale nechce věřit, to by přece údajná manikérka vydávající se za spolupořadatele některých společenských akcí neudělala.

Související články

Další články