Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Víme, kde se Jarda Jágr zakoukal do půvabné Dominiky: Láska jim kvete už čtyři měsíce

Víme, kde se Jarda Jágr zakoukal do půvabné Dominiky: Láska jim kvete už čtyři měsíce
Zdroj: koláž eXtra.cz / Bohemia Model
+ Dalších 19 fotografií
SEZNÁMENÍ
Když nedávno praskl nový vztah Jaromíra Jágra (48) s pohlednou Dominikou Branišovou (26), mnozí začali spekulovat o tom, kde se poměrně neznámá dívčina mohla potkat s tak slavnou hvězdou. A všechny indicie ukazují jedním směrem, na únorovou akci v pražském klubu Duplex.

První setkání

Když jsme informaci získali, podařilo se nám vypátrat, že mělo jít o párty, kterou pořádal DJ Uwa. A ten to vlastně nakonec potvrdil.

„A víte, že máte pravdu? Měl jsem někdy na začátku února párty v Duplexu, měl jsem tam i Jardu Jágra (48) a Dominika tam dělá. Tam se asi dali dohromady. Je to podle mě tak na 99 procent. Jardu jsem posadil do VIP prostor, které má v tom podniku Dominika na starosti. Po té akci jel Jarda k nám a pak chtěl zpátky do Duplexu. I po jiné akci tam chtěl zase jít. Už vím asi proč, docvaklo mi to,“ směje se DJ Uwa (48).

Pohodová holka

„S Jardou se známe už asi třicet let. Nejsme úplně nejlepší kamarádi, ale víme o sobě, píšeme si a voláme si, chodí mě podpořit na všechny větší akce, já zase jezdím pravidelně do Kladna na stadion. A Dominiku znám od vidění, působí na mě hrozně mile. Je to pohodová holka, nechová se namyšleně. Jestli je to pravda, že jsou spolu, oběma to přeju, jsou moc fajn. S Jardou jsme se o tom ale doteď nebavili a i kdyby ano, nepráskl bych ho,“ dodal eXtra.cz DJ Uwa.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy