Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Víme, kde bude Bartoška sbírat síly na filmový festival: Postavil si luxusní vilu za pořádný balík

Zdroj: Profimedia.cz/Mapy.cz, Google Maps
+ Dalších 30 fotografií
Prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (70) umí žít. Na Andělského Hoře si postavil nádherné sídlo. Tady bude dohlížet na průběh filmového festivalu.

Jiří Bartoška své fenomenální sídlo na pozemku o výměře 2000 metrů začal stavět v průběhu roku 2015. Extravagantní vila se sice do okolní zástavby moc nehodí, ale to nevadí. Stavba vůbec neprobíhala bez problémů. Naopak to v jednu chvíli s dřevostavbou vypadalo všelijak.

„Jedná se o dřevostavbu, kterou stavěla společnost, jež dřevostavby vůbec nedělá. Uvnitř jsou velké formáty přírodních dřevěných desek, které ale majitelé nechali natřít nabílo. Jenže dřevo pracuje, kroutí se, vše to popraskalo. Muselo se to zatmelit a znovu natřít,“ uvedl v roce 2017 pro deník Aha! stavební odborník.

Nakonec se nemovitost podařilo postavit. A je to pěkný kousek. Podle renomovaného odhadce Mgr. Petra Miškovského nemovitost stála zhruba 7 milionů korun. Třeba jedna okenní tabule může vyjít na 20 000, ale i na 200 000 korun, uvedl odhadce. Jeho slova přinesl deník Aha!

Z Andělské Hory je to do Karlových Varů jen 10 kilometrů. A Bartoška má k místu citový vztah. Filmový festival v roce 2018 bude z části řídit z nové vily. A jistě mu to půjde od ruky.

Související články

Další články