Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jaký hnus se nachází na věcech, které držíte nejraději – na penězích!

České lováče jsou na tom stejně bídně jako jejich američtí kolegové,
ale na druhou stranu u nás se kokain šňupe jinak.

Peníze sice podle starořímského pořekadla nesmrdí, ale jsou tím nejšpinavějším, co se vám může dostat do rukou. A dalece za sebou nechávají takové typické líhně hnusu, jako je vaše klávesnice u počítače nebo sluchátko veřejného telefonu, které jsou oboje špinavější než mísa záchodu.

Fuj.

Sice všichni držíme v rukou nejraději právě chechtáky, ale s nimi chmatáme i na cca 26 tisíc bakterií, choroboplodné zárodky a další chamraď, která může klidně způsobovat nákazu, žloutenky, a čert hádej, co ještě.

Všechno by se to mohla zdát jako kampaň výrobců kreditních karet, ale když si v hlavě představíte cestu, jakou se k vám dostala vaše Ema Destinnová a kdo všechno na ni sahá holýma rukama, kterými předtím dělal věci, na něž nechceme ani myslet, musíte dát za pravdu tomu, že peníze jsou nejšpinavější věc, kterou nosíte u sebe.

No a jak zabránit tomu, abyste se od vaší těžce vydřené výplaty nenakazili? Není jiné pomoci, než si po manipulaci s hotovostí umýt ruce, a pokud to není možné, tak se jimi hlavně nevrtat v očích, puse a vůbec kdekoliv, kde je dostupná nějaká sliznice.

Ano, i TAM.

Nebo by se vám taky mohlo stát, že se třeba omylem sjedete. Tedy pokud byste sahali na strašně moc amerických dolarů. Tyhle zelené hnusné papírky jsou totiž oblíbenou pomůckou na šňupání kokainu. Až 90 % procent oběživa ve Státech by mohlo sněžit, pokud byste dolary vyklepávali jak deku. Takže pokud jste moc bohatí a máte hodně dolarů, asi víme, co po večerech budete dělat. Ale pozor na bakterie!

Související články

Další články