Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jaké zvíře se k vám nejvíce hodí podle znamení zvěrokruhu. Pro koho je šelma a kdo raději křečka?

Zdroj: Profimedia
Každý člověk je individuální. Kdyby to tak nebylo, asi se na světě unudíme k smrti. Někdo je hodně temperamentní, jiný se zase drží opodál. Podle toho i přirozeně inklinujeme k různým zvířatům. A jaké že se k nám hodí podle jednotlivých znamení?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran miluje nezávislost, proto je pro něj dobré pořídit si zvíře, které to má podobně. Ideální je tedy kočka. Víte, co se říká? Kočka nežije s vámi, ale vy žijete s kočkou. Beranovi to bude naprosto vyhovovat.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Romantický Býk to má přesně naopak. Potřebuje mít parťáka na život a na smrt, proto by si měl pořídit psa, nejlépe rodinného, za kterého je považován labrador nebo zlatý retrívr. To je rasa přesně pro něj.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci celý život nezavřou pusu, i proto je pro ně ideální kamarád papoušek. Ten je na tom podobně. S papouškem si může Blíženec povídat od rána do večera, alespoň nebude otravovat ostatní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro Raka je nejdůležitější rodinné zázemí. On samotný je velmi citlivý, proto pro něj není dobré velké zvíře, ale spíše malý roztomilý křeček, o kterého se může snadno postarat. Ten mu totiž neuteče.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev má výrazný charakter a je rád autoritou pro okolí. Přes nepřehlédnutelný zjev je na něm něco tajemného. I proto by mu měl po boku stát kůň. Toho také nikdo nepřehlédne a z výrazu se jen těžko dá poznat, co si myslí.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panny rády uklízejí. Bordel doma zkrátka nesnesou. Už jen z té představy mají husí kůži. I z toho důvodu by si měly pořídit zvíře, které nenadělá moc svinčík. Rybičky v akváriu jsou pro ně naprosto ideální.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy jsou rozvážné jako málokdo. Než se k něčemu rozhoupou, trvá to věčnost. Smýšlejí tedy podobně jako želvy, které by jim doma určitě neměly chybět. Těm totiž taky všechno trvá sto let.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou odjakživa tajemní a sexy. Ve většině případů pořádně nevíte, co si o nich máte myslet. Stejně jako o hadech, kteří se plíživě dostanou přesně tam, kam potřebují. Štír by se měl hadů pořídit několik.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci mají také temperamentu na rozdávání, i proto by si měli pořídit nějakého hopsavého hlodavce. Oni sami chvilku neposedí, a tak se budou s činčilou skvěle doplňovat.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Člověk ve znamení Kozoroha je velmi pečlivý a všechno dokáže dotáhnout do konce. Z toho důvodu si může pořídit těžko vychovatelné zvíře, jelikož ho prostě zvládne vychovat. Doporučujeme bígla.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Zrozenci Vodnáře jsou romantické duše, které potřebují svobodu. Ideální zvíře je pro ně pták, který ji potřebuje stejně jako oni. Adeptem na vhodné zvíře může být andulka a nebo rovnou dvě, ať jim není smutno.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou občas přecitlivělé. Potřebují někoho, kdo se na ně bude umět navázat a dostane z nich negativní energii. Není tedy od věci si pořídit zakrslého králíka nebo morče.

Související články

Další články