Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Víme, jaká barva vlasů se k vám hodí podle znamení zvěrokruhu

A jaká barva vlasů se hodí k vám?
Zdroj: Profimedia
Ženám velmi často záleží na vzhledu. Některým méně, jiným zase více. Ať už se jedná o variantu jedna, nebo dvě, každá chce mít alespoň upravené vlasy. Přinášíme vám přehled barev, které jsou vhodné pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je temperamentní znamení, proto se nebojí výrazných barev. Z fleku se obarví na ohnivou nebo výraznou červenou. Cizí jim ale není ani blonďatá. Od tmavých odstínů se ale drží dál, protože jim příliš nesedí.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je romantické znamení a na experimenty příliš není. Ženy ve znamení býka uvidíte nejčastěji ve světlých barvách a když se chtějí odvázat, přimíchají si do jemného základu lehké tóny růžové.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci jsou jako chameleoni a rozhodně se nebojí změny, proto od nich očekávejte každý týden barvu jinou. I když mají celý život tmavý základ, klidně půjdou do bílé. Jsou schopni měnit podoby de facto přes noc, a to jak ženy, tak muži.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak je odjakživa rodinný typ, který se drží při zemi. Velké změny v podobě čír a melírů od něj tedy nečekejte. Pokud se narodil s přírodní hnědou, pravděpodobně u ní zůstane celý život.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Muži ve znamení lva mají obvykle bujnou hřívu a stejně tak jsou na tom i ženy. Přestože jim objem nechybí, snaží se docílit ještě bujnější kštice. Lev je totiž rád středem pozornosti, takže se o své vlásky náležitě stará. Obvykle volí plavou barvu.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Přímo posedlá uklízením je panna, jež právě kvůli tomu bude volit účes, který je praktický. Nejraději si stahuje vlasy do culíku a s koštětem v ruce běhá po bytě. Volí přírodní tóny jako kaštanová nebo medová.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy chtějí změnu udělat celý život, ale mnohdy se k ní neodhodlají. Příliš se upínají na to, na co jsou zvyklé. Pokud se ke změně přeci jen odhodlají, většinou to stojí za to. Mění střih i barvu, tu volí obvykle v tmavších tónech.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štírce většinou záleží na ženskosti. Je jí jedno jakou má barvu, hlavně chce vypadat jako dámička. Uchyluje se k mikádu s jemným melírem, protože to je pro ni dostatečně elegantní. Vždy vychází ven upravená.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Žena ve znamení střelce je podobná štírovi. Také jí záleží na tom, aby byla pro okolí atraktivní a všichni se po ní otáčeli. Mikádo by si však na hlavě udělat nenechala. Raději má přirozené dlouhé vlasy s kaštanovým nádechem.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh je poměrně usedlé znamení, které je praktické a zásadně neexperimentuje. Většinou se věnuje umělecké činnosti, tudíž by se mu nevyplatilo investovat do drahých účesů, když je neustále ušpiněný od barev.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář se o sebe stará průběžně, ale s mírou. Upřednostňuje odstíny hnědých barev, které během života pravidelně střídá. Ze své zajeté řady ale nikdy nevybočí. Takový experimentátor to zas není.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Znamení ryb se ničeho nebojí. Klidně na sobě bude mít jeden den růžovou a druhý den zase modrou. Láska k barvám mu obvykle vydrží celý život. Jeho přátelé tedy nepřekvapuje, když od pondělí do pátku prostřídá pět barev.

Související články

Další články