Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme, jak zemřel DJ Avicii (†28): Před smrtí nezvládl mít ani otevřené oči a vnímat

Zdroj: YouTube
+ Dalších 11 fotografií
Smrt DJ Aviciiho (†28) zasáhla celý hudební svět, rodinu i fanoušky. Nikdo ani nepomyslel na to, že by slavný DJ mohl zemřít v tak mladém věku. O jeho zdravotních problémech spojených s požíváním velkého množství alkoholu se vědělo, ale nikdo netušil, že je na tom až tak špatně. Jeho smrt byla pro všechny velkou záhadou. Nyní už je jasné, co se stalo.

DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, zemřel náhle 20. 4. 2018 v Ománu. Této informaci nechtěl zpočátku absolutně nikdo uvěřit. Všichni fanoušci sice věděli, že má Avicii zdravotní komplikace způsobené požíváním velkého množství alkoholu, ale nikdo netušil, že to může být tak vážné.

Avicii dlouhou dobu natáčel dokument Avicii: True Stories a z pár neuveřejněných záběrů je evidentní, že na tom není vůbec dobře. Téměř usínal v sedě, neudržel zrak ani pozornost. Už tehdy si měli lidé kolem něj uvědomit, že v takovém stavu není schopen dál normálně fungovat.

Z rozhovoru je jasné, že jeho manažerský tým ho nutí do něčeho, na co není vůbec připraven. "Jsi připraven všem ukázat, že jsi zpět?" Ptá se manažer a Avicii bojuje s naprostým vyčerpáním a odpovídá: "Zajisté."

Sám Avicii už několikrát řekl, že takové tempo nezvládá, a pokud to tak půjde dál, brzy zemře. Bohužel se jeho slova naplnila. Podle prohlášení rodiny už nemohl dál a spáchal sebevraždu. V dopise na rozloučenou, který zveřejnil portál Sun, stojí: "Náš milovaný Tim byl hledač, křehká umělecká duše hledající odpovědi na existenční otázky. Perfekcionista, který cestoval a pracoval tvrdě v tempu, které bylo extrémně stresující."

"Když skončil s koncertováním, chtěl najít v životě rovnováhu a být šťastný, aby mohl dělat to, co miloval nejvíce - hudbu. Skutečně bojoval s myšlenkami o významu, životě, štěstí. Dál už to nedokázal snášet," zveřejnil portál Variety překlad prohlášení rodiny.

"Chtěl najít mír. Tim nebyl určený pro mašinérii obchodu, ve které se ocitl. Byl to citlivý muž, který miloval své fanoušky, ale vyhýbal se pozornosti. Time, navždy budeš milován a postrádán. Osoba, kterou jsi byl a tvá hudba udrží vzpomínku na tebe naživu. Milujeme tě, tvá rodina."

Související články

Další články