Veronika Kopřivová si v Teplicích nevydělávala jenom jako kadeřnice. Její sexy zadeček mohlo vidět celé východní Německo a nějaké to euro zastrčit za tanga každý dělník.

V Lipsku se Veronika kroutila u tyče, než se rozhodla sbalit saky paky a odjet na „studium angličtiny“ na Floridu, kde náhodou hrál i Jaromír Jágr. Právě za velkou louží našeho nejslavnějšího hokejistu sbalila. Posílala vysmátá společná selfíčka, fotky v bikinách, prostě ráj. Jenomže před příletem do Čech zbystřila a promazala si Instagram. Dokonce na něm zveřejnila varování, že její fotografie podléhají autorskému právu a nikdo je nesmí bez jejího svolení použít.

„Tímto příspěvkem bych chtěla upozornit bulvární média, která neustále zneužívají materiály z mého života, které umísťují na sociálních sítích. Nepřeji si být dále nedobrovolně, bez mého souhlasu medializována. Děkuji za pochopení,“ napsala si na svůj otevřený profil Veronika. Všichni se jí vysmáli a doporučili jí nastavení soukromého účtu.

Veronika Kopřivová začala zmatkovat a její fotky mizely. Jenomže to netušila, že v tu chvíli věděla o existenci německých snímků z hampejzu už polovina českých novinářů.

A pak je tu další problém. Veronika chtěla do Čech přijet jako hvězda a roztomilá přítelkyně. Už se viděla, jak s mama Džegr půjde na holčičí pokec, kde ji bude přesvědčovat, jaká je to úžasná snacha. Jenomže teď musí u Jágrů panovat akorát tichá domácnost.

Navíc měla podle našich informací už nasmlouvanou účast na společenských akcích, kde se s Jaromírem Jágrem (44) chtěla ukazovat. Těšila se, jak bude odpovídat na otázky o seznámení, potenciálních zásnubách a případném miminku. Ale na to může hned zapomenout. Místo toho bude novináře zajímat, jestli Jaromír o její minulosti tušil, co na to říkal a kolikrát se kvůli tomu pohádali.

Tohle nebude pro bývalou kadeřnici z Teplic a striptérku z Lipska moc příjemné léto.