Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jak to bylo se šmírováním ve Výměně manželek: Dá se věřit bývalé prostitutce?

Marcela podle lidí z vesnice lže.
Zdroj: TV NOVA
+ Další 2 fotografie
Výměna manželek, která se odehrála minulý týden, má nechutnou dohru, která je založená na lži. Účastnice reality show Marcela, jež strávila 10 dní v náhradní rodině u Luďka (55), po odvysílání Výměny manželek vyrukovala s tím, že jí dělal Luděk nechutné návrhy a choval se jako perverzní prase. Nic z toho ovšem zřejmě není pravda a Marcela si asi vše vymyslela. K samotnému incidentu se také vyjádřila TV Nova.

Minulá Výměna manželek byla pro všechny zúčastněné velmi stresující a vysilující. Na jedné straně se objevila rodina, která žije ve Vrchotových Janovicích a tvoří ji Helena (43), Luděk (55) a jejich 16 dětí, z nichž některé jsou už dospělé a s rodiči nežijí.

Na straně druhé jsme poznali rodinu Marcely (31), na kterou v průběhu show prasklo, že se kdysi živila prostitucí. Po skončení Výměny manželek Marcela prohlásila, že je Luděk perverzním šmírákem.

„Luděk chodil do pokoje, když jsem spala, pod záminkou kontroly kluka. Často opilý mi vykládal, jaké sexuální polohy provozuje s manželkou. Je to perverzní prase, co sleduje cizí ženy a pak kope, když je nemůže vidět se koupat,“ napsala naštvaná Marcela do redakce Blesku.

Jenomže nyní to vypadá, že si tuhle pohádku Marcela vymyslela. K celému případu se vyjádřila TV Nova, která má na celou situaci jasný názor. „V průběhu natáčení Výměny manželek nikdo z produkčního týmu nezaznamenal žádné nestandardní praktiky ze strany Luďka.“

Za Luďkem také stojí všichni občané Vrchotových Janovic. Podle jejich tvrzení je Luděk naprosto bezproblémový pohodář, který by nikomu neublížil a rozhodně by si nedovolil ženu otravovat nechutnými a perverzními návrhy.

Sousedé se shodli na jednom. Marcela si podle jejich názoru musela vše vymyslet, protože něco takového opravdu není možné.

Související články

Další články