Ve filmu o nejznámějším zločinci Jiřím Kajínkovi nechybí akce, napětí a samozřejmě, jak už tak v téměř každém filmu bývá, milostná scéna. Skutečný Kajínek si na svobodě údajně užíval s Marií Černou, manželkou spoluvězně, která ho ukrývala. Ve snímku Petra Jákla na sebe vlítli herečka Alice Bendová a herec Konstantin Lavronenko. A kdo film viděl, musí souhlasit, když řekneme, že sex v jejich podání byl skutečně žhavý a divoký. Především Bendová se do toho opřela.

Jak se nechal Lavronenko slyšet, scény s Bendovou natáčeli bez jakýchkoli příprav. Pro Bendovou měli sice filmaři připravenou dublerku, ale byla prý málo žhavá, takže herečka se sexuální scény nakonec zhostila sama. Točilo se nadvakrát a každá scéna trvala něco málo přes minutu. Během natáčení byl v místnosti jen režisér, kameraman, maskérka a pochopitelně herci.

Ve výjimečných případech se u filmu stává, že režisér trvá na tom, aby sex nebyl hraný. Vzhledem k tomu, co Bendová předvedla, by se to dalo v tomto případě i předpokládat. Jenže omyl, k sexu mezi herci nedošlo a Bendová je jen skvělá herečka.