Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jak Ota S. oklamal detektor lži! Použil jednoduchý trik!

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 29 fotografií
Už je to měsíc a tři dny, kdy se beze stopy ztratila teprve dvanáctiletá Michaela Muzikářová. Nyní policie přišla s dalším šokujícím zjištěním. Podezřelý Otakar S., který na konci ledna spáchal sebevraždu, se měl před výslechem na detektoru lži nadopovat prášky. Jaký měl k tomu důvod?

Už je to více než měsíc a dvanáctiletá Míša Muzikářová stále není k nalezení. Rodina a policie jsou bezradní a na povrch vyplouvají další a další informace a kolem celého případu začíná být pěkný zmatek.

Hlavní podezřelý v případu ztracené Míši, Otakar S., spáchal na konci ledna sebevraždu a od té doby se spekuluje se dvěma verzemi. První část veřejnosti je přesvědčena o tom, že Otakar nemohl žít se svým vlastním svědomím a nemohl unést fakt, že je doopravdy vrahem malé Míši, a proto se zabil

Tomuto tvrzení nahrávají i informace o tom, že pokaždé, když měl Otakar S. navštěvovat matku Míši, tak malá dívenka raději utíkala k babičce, protože expřítele své matky neměla ráda a často se ho také bála.

Druhá část veřejnosti je přesvědčena o tom, takhle by to bylo až příliš jednoduché a něco tady nehraje. Jsou toho názoru, že buď na Otakara byl vynaložen velký tlak jak ze strany veřejnosti, policie nebo médií a on to neunesl. Také se spekuluje s možností, že za jeho smrtí může stát úplně někdo jiný

Jenomže v současné době v kauze ztracené Míši nastal zvrat. Podle informací Mladé fronty DNES se měl Otakar S. před výslechem nadopovat léky.

"Když jeho výslech na detektoru skončil, zeptal se, jestli nevadí, že si předtím vzal dva diazepamy," sdělil pro MF DNES zdroj obeznámený s detaily vyšetřování.

Právě diazepam je lék, který má tlumivé a uklidňující účinky. Je tedy možné, že se Otakar těmito léky úmyslně nadopoval, aby mu pomohly obelstít detektor lži? Nebo byl snad jiný, vážnější důvod, proč tyto léky bral

"Proto se před zahájením vyšetření odborný pracovník vždy dotazuje vyšetřované osoby na její aktuální zdravotní stav a rovněž, zda užívá či užila nějaké léky či drogy," řekla Mladé frontě DNES Srnková.

Je velmi pravděpodobné, kdyby policie dopředu věděla o tom, že Otakar bere tento druh léků, tak by test na detektoru lži oddálili, a to nejspíše do doby, než by podezřelý vysadil tyto prášky. Diazepam může mít za příčinu zkreslený výsledek.

Měl Otakar důvod k strachu? Bál se, že na detektoru lži se policie dopátrá pravdy, že on může za zmizení Míši? Na tyto otázky pravděpodobně už nedostaneme odpovědi.

Související články

Další články