Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jak celebrity slavily příchod nového roku. Kdo si válel šunky doma a kdo vyrazil do baru?

Zdroj:
+ Dalších 96 fotografií
Přicházející rok 2018 vítaly kromě obyčejných smrtelníků i naše celebritky. Někdo dával přednost rodinnému kruhu, někdo zase tomu popít v baru a pořádně si vyhodit z kopýtka. A s jakýmiže fotografiemi se pochlubily naše hvězdy svým fanouškům?

Simona Krainová (44)

Modelka Simona Krainová (44) se v nedávné době zhroutila údajně z velkého množství práce a stáhla se do ústraní, což jí zjevně svědčí. Oslavu nového roku tedy prožila s rodinou, se kterou poslední dobrou tráví nejvíce času. Na fotce je zvěčněná jak jinak než se svými syny. Nad hlavou jim lítají konfety. Věříme, že to byl pro Simonu ten nejlépe strávený večer.

Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (35)

Je to k neuvěření, ale vypadá to, že Leoš Mareš se skutečně usadil a přestože trávil oslavy nového roku v divokém Las Vegas, tak podle instagramového profilu to vypadá, že se svojí snoubenkou Monikou sledovali ohňostroj jen z hotelového apartmá. Leoš měl slušivý klobouček a Monika na důkaz oslav princeznovskou korunku.

Zuzana Belohorcová (41) a Vlasta Hájek (41)

Moderátorka Zuzana Belohorcová se svým manželem zakotvila ve slunném Miami. Večer strávili i se svými dětmi Salmou a Neviem v apartmá, které má výhled přímo na oceán. Zuzana s Vlastou mají za sebou mejdanů jistě dost, tak jim poklidně strávený čas s dětmi rozhodně neuškodí.

Linda Vojtová (32)

Topmodelka Linda Vojtová strávila příchod nového roku ve velkém stylu. Její přítomností byl poctěn LAVO Restaurant & Rooftop Bar v Singapuru. Linda pózuje s další modelkou Jennifer Bergp. Výraz ve tváři prozrazuje, že si večer opravdu užívá. Možná to bude tím množstvím balónků kolem ní.

Tomáš Berdych (32)

De facto samostatný poloostrov v Perském zálivu navštívili manželé Berdychovi. Na ostrově se totiž nachází luxusní restaurace Nobu Doha, kde se Tomáš (32) a jeho žena Ester rozhodli oslavit příchod nového roku.

Patricie Solaříková (29)

Herečka Patricie Solaříková nepotřebuje do restaurace na samostatný poloostrov, ale vyšvihla si párty v bytě. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kde je vidět její obličej ve výřezu srdíčka a status, který je plný hezkých slov. "Přeju vám, abyste se měli co nejlíp, abyste se netrápili blbostma, abyste byli zdraví, šťastní a spokojení, ať to znamená cokoliv. Mějte se rádi a buďte na sebe hodní," píše mimo jiné Patricie.

Tereza Kerndlová (31)

Stejně jako Patricie Solaříková ani Tereza Kerndlová (31) netrávila Silvestra v restauraci, ale doma, kde kolem sebe měla spoustu balónků. Oblečená byla ve svetru s Mickey Mousem a moc jí to slušelo. Popřála svým fanouškům šťastný nový rok. "Ale stejně všichni víme, na čem nejvíc záleží, takže já jen, že vám TO VŠECHNO přeju," posílá Tereza lásku z Instagramu.

Alice Bendová (44)

Herečka a moderátorka Alice Bendová svým fanouškům přeje šťastný nový rok přímo z vršků zasněžených hor, kam vyrazila se svými dětmi. Snad bude její letošní rok lepší než ten minulý. V tom se totiž rozešla se svým zajíčkem Michalem Topolem (31).

Související články

Další články