Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Víme, jak bude vypadat dítě Meghan a Harryho: Jestli to bude kluk, bude strašně trpět!

+ Dalších 31 fotografií
Tak dlouho se o tom spekulovalo, až Meghan Markle (37) doopravdy otěhotněla. S princem Harrym (34) se na prvního potomka, který se narodí už za pár dní, neskutečně těší. A my už teď víme, jak by mohl bratránek nebo sestřenka prince George, princezny Charlotte a prince Louise vypadat!

Princ Harry a Meghan Markle na rozdíl od Kate Middleton a prince Williama na nic nečekali. Na prvním miminku začali pracovat jen pár dní po svatbě a královská rodina tak už na jaře letošního roku přivítá dalšího dědice trůnu.

Není pochyb, že zrzek Harry a Meghan s afroamerickými kořeny budou mít krásné dítě. Bude velkým překvapením, jak nakonec bude vypadat. Je totiž klidně možné, že se jim narodí potomek tmavé pleti. Negroidní geny totiž vždy mají převahu nad těmi europoidními.

Americký forenzní umělec Joe Mullins vytvořil portréty jak holčičky, tak chlapečka. Fotky přinesl kanál Breaking News. Odhadováním podoby ještě nenarozených dětí známých párů se Mullins zabývá už dlouho a do jisté míry se pokaždé trefí. Harry s Meghan prý mohou zapomenout, že by miminko mělo zrzavé vlasy. Bude dědit hlavně po mamince. Pokud se narodí chlapeček, nebude to pro něj žádná výhra. Po tatínkovi by totiž mohl mít odstáté uši a fešák by se z něj stal až v dospělosti. Přesně jako Harry.

Královská dvojice je momentálně v Austrálii, kde z nich davy místních naprosto šílí. Získali si jejich srdce i dojemnými fotkami s nemocným chlapečkem. „Všem moc děkujeme za veškerou podporu,“ vzkázali Harry s Meghan přes Kensingtonský pa­lác.

Související články

Další články