Půvabná zpěvačka Ewa Farna (24) a kytarista Martin Chobot právě prožívají své nejkrásnější období. Po čtyřletém vztahu si řekli své „ano“ v nádherném hotelu Grunt na Těrlicku. O celé svatbě věděla pouze rodina a nejbližší přátelé.

Dlouho to ale Ewa nevydržela a na sociálních sítích se svěřila svým milovaným fanouškům. „Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že Vás o tom mohu informovat sama, svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě šoubyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali.“

Ewa byla podle fotky, která toho ovšem mnoho neukazuje, opravdu nádherná nevěsta. A ženich? Ten budil dojem toho pravého sympaťáka, se kterým bude mladá zpěvačka opravdu šťastná.

Novomanželé asi předpokládali, že se po zveřejnění fotky semele kolem jejich svatebního dne pořádná mela, a tak pro jistotu – podle informací, které získala redakce eXtra.cz – odcestovali na svatební cestu.

Zdroj blízký Ewině rodině nám prozradil, že zamilovaná dvojice měla odletět do romantické Indie a užívat si společné chvilky. Teď se nabízí otázka, kdy přijde na řadu potomstvo. Že by si Ewa dovezla ze svatební cesty malý dáreček? Nechme se překvapit.