Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Víme, co teď dělá… Rozchodu se směje jako vysmátý sumec! Jakub Vágner si konečně oddychl od vztahu s Bučkovou

+ Dalších 32 fotografií
Byla to pro všechny rána, když se Českem rozlétla zpráva, že modelka Eliška Bučková (29) už netvoří pár s Jakubem Vágnerem (36). A kdo by si myslel, že se Jakub bude utápět v žalu někde na rybách, hodně se splete. Slavný dobrodruh se totiž konci vztahu s Bučkouvou směje a vesele natáčí pro Českou televizi.

Redakce eXtra.cz se snažila zjistit, zda existuje varianta, že by se slavná dvojice mohla dát ještě dohromady. Těžko! Zcela rozdílné zájmy je od sebe odcizily. Jakub miluje ryby a cestování, Eliška by ráda rodinu.

A Jakub svou roli člověka, kterého žena jen tak neuváže na vlasec, plní do puntíku. Místo žalu plní své pracovní závazky. Nic neruší, jak je u lidí po rozchodu zvykem. „Jakub teď natáčí pro Českou televizi pořad Rybí legendy, tak moc času na otázky asi mít nebude Nikomu o rozchodu ani neříkal,“ řekla eXtra.cz jeho krásná sestra Tereza Vágnerová, která většinou o všem v jeho životě ví jako první.

Jakub prostě a jednoduše rozchod s Eliškou neřeší. Chce si užívat toho, co miluje nejvíce – svobody, dobrodružství a hlavně ryb. Není tak divu, že partnerku Elišku poslal k vodě…

Související články

Další články