Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víme, co se tento týden stane v Ordinaci: Strach ze smrti nebo zdrcující zjištění

Co se stane tento týden v Ordinaci?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Dění v Ordinaci
Těsně před Vánoci budou hrdinové z Ordinace v růžové zahradě řešit daleko větší trápení, než je shánění dárků nebo sváteční výzdoba. Tento týden se v Kamenici rozjede rozsáhlé policejní pátrání, do kterého bude tajně zapojen Jonáš Hrzán. Kromě toho, že mu bude hrozit krutá smrt, nás ale čekají i další dramatické momenty!

Tento týden v Ordinaci v růžové zahradě bude jedním z nejkrušnějších v celém roce. Jonáš Hrzán se sám napráská, že kradl v kamenické nemocnici léky, ze kterých se pak vyráběly drogy. Je odhodlán nést za svoje činy následky, vzhledem k hrozícím desítkám let za mřížemi ale s právničkou vymyslí plán, jak z toho ven.

Jonáš naoko policistům uteče, aby se spojil se zbytkem party, která z léků vařila pervitin. Při rozsáhlém policejním zásahu ale Jonáš spadne ze střechy a na několik minut se zastaví čas. Nikdo totiž neví, zda mladý student medicíny hrozivý pád přežil.

Těžké to bude mít i Marika Lukáčová, která už neunese tíhu svědomí a přizná se primáři Janu Sekorovi, že tátu mu nezabil Adam Svoboda, ale za volantem při tragické nehodě seděla ona. Půjde ji Honza udat na policii, anebo láska k Marice převáží nad bolestí z minulosti?

Bobo a Heluš Švarcovi se pořád hádají a soupeří o přízeň syna Huga. Ten toho má plné zuby a byl by nejradši, kdyby se rodiče nerozvedli. Zasáhne i sociálka, ale nakonec si to Švarcovi uvědomí sami. Chtějí pro Huga připravit ty nejkrásnější Vánoce, jaké kdy prožil. A Bobo kvůli tomu dokonce schytá několik ran pěstí a bude pro něj muset přijet sanitka!

Vojta prožije další životní zklamání, když mu Inna oznámí, že ho ve skutečnosti nemiluje. Má ho ráda, ale to na vztah se vším všudy nestačí. Odjezd Inny na Ukrajinu poté, co ji vyrval ze spárů šíleného žoldáka a zachránil jí život, nebude pro Vojtu těsně před Vánoci úplně jednoduchý.

Přiostřují se i intriky nového ředitele Leoše Máry, který hraje o zachování Charlottiny přízně. Ta se zlobí kvůli provalení skandálu se zabitou pacientkou, na čemž se podepsala Tereza Valšíková, jež se sama udala na policii. Mára slibuje nápravu, mezitím se ale do hry vloží i Marika se Sekorou.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy