Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Víme, co se bude dít v Ulici: Hana Holišová prozradila čtenářům eXtra.cz, že dojde na pěsti!

Holišová nám odtajnila budoucnost v seriálu Ulice.
Zdroj: Profimedia.cz, TV Nova
+ Další 2 fotografie
Hvězda Ulice a také uplynulé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová ukojila touhu fanoušků seriálu Ulice. Vyzradila nám totiž, co se bude dít v následujících dílech oblíbeného seriálu. Jaké následky bude mít její nevěra?

Ulice nám startuje již v pondělí, ovšem my už nyní víme, co bude její náplní v následujících týdnech. Prozradila nám to totiž exkluzivně Hana Holišová, jedna z hvězd nekonečného seriálu. Rozhodně se bude na co koukat a mezi hvězdami seriálu se budou dít věci!

Nejvíce to nyní vře právě mezi Hanou Holišovou (Veronikou Maléřovou) a jejím seriálovým manželem. Proběhla tam totiž nevěra a rodina se opět snaží vše dostat do starých kolejí. “Budeme se snažit to urovnat, ale bude to složité. Proběhnou i nějaké pěsti,” svěřila se s dějem a naznačuje, že Martin Maléř si to půjde vyřídit s jejím milencem osobně a nezůstane pouze u slov.

Pozitivně se naopak bude vyvíjet život její dcery, kterou ztvárňuje Anna Kadeřávková. “Rozina se opět zamiluje,” řekla nám herečka, která se hodně proslavila i díky televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Související články

Další články