Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Víme, co se bude dít v Ordinaci po prázdninách: Nové postavy a šílené zápletky, VIDEO

+ Dalších 7 fotografií
Ordinace v růžové zahradě 2 jde vstříc tradiční letní pauze, herci i štáb si musí zaslouženě odpočinout, avšak zanedlouho se vrátí v plné síle s příběhy pokračujícími i zcela novými. Podzimní sezona nabídne silné nové zápletky i díky nově příchozím postavám. Na co se můžou diváci těšit na podzim?

Bobo a Milan Švarcovi o svých rodičích a rodině celkově nikdy nemluvili, zřejmě k tomu mají své důvody a právě ty se budou odkrývat v poprázdninových dílech. Záchrana zraněných při nehodě na pouti totiž znovu svede Boba s dávno ztraceným bratrem Ludvou, kterého ztvární Zdeněk Godla.

„Hraju bráchu Švarce, postava se jmenuje Ludva a je to dobrák. Má rád lidi kolem sebe,“ přibližuje divákům seriálového Ludvu jeho představitel Zdeněk Godla. Znovu nalezenou rodinu bude řešit i Leoš Mára, který se v posledním předprázdninovém díle už setkal se svou bývalou ženou Darinou i snachou Táňou.

Ta se zajímala o místo v Kamenické nemocnici, do které byla přijata. A v nové sezoně nastoupí. Jak ji okolí přijme, když je v příbuzenství s nepříliš oblíbeným primářem? A bude mít protekci? Využije ji Mára k obnovení vztahu se synem? A komu ona, kromě Máry, zasáhne ještě do života?

Jisté jsou zatím dvě věci: Táňa v nemocnici pár horkých chvilek zažije a dřív nebo později se v Kamenici objeví i Márův syn! Diváci se tak mohou těšit na charismatického Patrika Děrgela.

Zatímco se Marika Lukáčová bude v nových dílech stále vyrovnávat se svým špatným svědomím ze smrti Adama Svobody, tak sestřička Tien bude čelit hrozbě reálné, a to v podobě právníka Zálešáka.

Ten totiž bude schopen přistoupit i k mnohem hrůznějším činům, nežli úmyslné srážce vozem. Perné chvilky čekají i na Otu Kováře, kterému se životem zahýbe soud kvůli podvodu s transplantací.

Související články

Další články