Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme, co mají v plánu: Šárka Vaňková a Sámer Issa se po 15 letech potkali v Praze

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Nový projekt?
Zní to neuvěřitelně, ale již patnáct let uběhlo od první řady pěvecké soutěže Česko hledá Superstar. Do velkého finále se tehdy dostala Šárka Vaňková (31), těsně před ním skončil Sámer Issa (33). I když ani jeden z nich nezvítězil, soutěž jim přinesla přátelství. Nyní se dvojice sešla po dlouhých letech v Praze kvůli tajnému projektu...

Šárka Vaňková nedávno pro Extra prozradila proč se stáhla do ústraní a odstěhovala se na Slovensko.

Šárka, která si občas do milované Prahy odskočí, tentokrát její návštěvu spojila se schůzkou se Sámerem Issou (33).

Někdejší finalisté první řady Superstar pořídili společnou fotku. „15 let od SuperStar 2004 a dneska jsme se viděli po xxxxx letech, Šárka pořád stejně krásná,“ napsal Sámer pod společnou fotku.

Nám se podařilo zjistit, proč se tato dvojice v české metropoli setkala. „V příštích týdnech se mají všichni finalisté z první řady Superstar sejít na tajném večírku,“ prozradil eXtra.cz člověk z blízkého okolí Sámera Issy, který nemohl detaily více specifikovat. Dohromady tedy oba umělce spojil společný projekt, o kterém jistě ještě uslyšíme. Nikdo ale zatím nechce nic potvrdit.

Šárka, jak je vidět, vykvetla do krásy a Sámer zmužněl. Ti dva si měli určitě co říct. Podívejte se na fotografie těchto dvou finalistů Superstar, které pojí dlouholeté přátelství.

Související články

Další články