Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Víme, co a kde dělali Leoš Mareš s Monikou noc před svatbou! VELKÁ GALERIE

Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal partnerku Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali ututlat, věděli o ní pouze jejich rodiče a svědci! Co se ale dělo noc před svatbou, jak ji Leoš s Monikou trávil?

Náš nejpopulárnější moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal přítelkyni Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali dokonale ututlat. Ke sňatku došlo v úterý na zámku v Litomyšli, přítomný byl i známý farář Zbigniew Czendlik.

Po tajné veselce novomanželé odletěli z Česka na luxusní líbánky do Dubaje, co se ale dělo noc před tím, než si řekli své ano? „O rezervaci pana Mareše jsme nevěděli, vše bylo v utajení. Večer poseděli u sklenky vína a dobrého jídla v naší hotelové restauraci společně s rodiči paní Koblížkové,“ uvedl pro eXtra provozovatel hotelu Aplaus Daniel Fišer.

„Ráno se společně nasnídali a odebrali se na místo určení. Vše probíhalo jako při standardním odbavování našich hostů. Pan Mareš v Litomyšli a u nás na hotelu nebyl poprvé. Zmínil se, že má rád tato česká historická města. Za jeho důvěru k Litomyšli a k hotelu jsme mu vděčni.“

Leoš to měl jednoduše skvěle naplánované a pro svoji milovanou teď už manželku Moniku zajistil maximální pohodlí a servis, aby se ve svůj velký den ničím nestresovala a oba si to skvěle užili.

Související články

Další články