Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vím, že mi to sluší! Agáta Prachařová se ukázala nahá u bazénu, žhavé foto uvnitř

Vím, že mi to sluší! Agáta Prachařová se ukázala nahá u bazénu, žhavé foto uvnitř
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
dovolená
V novém vztahu září štěstím a cítí se skvěle. Agáta Prachařová (35) vyrazila se svým přítelem na první společnou dovolenou na Mallorcu, kde prověřuje nový vztah. Vypadá to, že je modelce po Tomášově boku moc dobře a jen kvete. Dosvědčuje to i fotografie, na které Agáta ukazuje více, než je zvykem.

Agáta Prachařová (35) své fanoušky pravidelně zásobuje fotografiemi v plavkách. Tentokrát se ale nebála jít s kůží na trh mnohem víc. Na Instagramu totiž sdílela nahou fotografii. Kromě jejího krásného těla mohli Agátini fanoušci spatřit i něco jiného, a to štěstí. Modelka se nedávno dala dohromady s filmovým producentem Tomášem a po jeho boku jen září štěstím. Čerstvý pár odletěl na španělský ostrov Mallorca, kde si užívají společné chvíle.

"Vím, že mi to teď sluší. Je mi dobře, tak mládnu. Není to jen o životosprávě a cpaní se saláty. Člověk musí mít v sobě štěstí, pak jde vše líp. Je mi teď skvěle a jsem ráda, že jste si všimli," uvedla pro eXtra.cz spokojená Agáta, kterou Tomáš na Mallorce neustále rozmazluje dobrým jídlem, vínem a procházkami při západu slunce.

Modelka sama přiznala, že je ranní ptáče i na dovolené, a využila tak chvíle, kdy mohla být sama u bazénu pro opalování bez plavek. "Když jsi naučená vstávat v 6 ráno. Holky, střídavá péče je strašně těžká, ale dělat scény chlapům a nedávat jim jejich děti, mně osobně přijde na hlavu. Mají stejná práva, ať si to chceme přiznat, nebo ne. Tak když už to tak je, tak se snažím si čas bez dětí užít a načerpat energii, abych mohla fungovat na 10000 %, když jsem s nimi," napsala pod sdílenou fotografii.

Dvojnásobná maminka odletěla na romantické prázdniny bez své dcery Mii, kterou má s Jakubem Prachařem (37), jenž se o ni nyní stará. Manželé jsou téměř na konci rozvodového řízení. Syna Kryšpína zase svěřila jeho otci Mirkovi Dopitovi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy