Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VÍM, KDO ODVEZL MÍŠU (12), A NAHLÁSILA JSEM TO! Případ zmizelé dívky prý bude vyřešen do konce víkendu

Míša je pohřešovaná už dva týdny.
Zdroj: PČR, Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Dal si ji do přátel na Facebooku, vydával se za teenagera a pak ji někam odvezl. To tvrdí paní Liliana o jednom muži z Ústí nad Labem. Je možné, že je to pravda? Že tento ústecký rybář opravdu něco ví o zmizení dvanáctileté Michaely Muzikářové?

„Viděla jsem, jak k tobě do auta sedá Míša,“ takové závažné obvinění se objevilo na Facebooku. Pod fotografií jednoho z ústeckých rybářů tuto větu napsala paní Liliana. Je to jen zlá pomluva? Nebo je paní Liliana klíčovým svědkem?

Paní Liliana je prý z Chebu a v Ústí nad Labem byla náhodou. Jenže tvrdí, že viděla Míšu, jak sedá k muži, který v Ústí žije a má vazby na Míšinu matku. Celou věc navíc podle svých slov ohlásila na policii.

Ten muž, který miluje řeku a rybaření, je navíc spolupracovníkem Míšiny matky. Do 9. ledna na svém Facebooku sdílel různé vtipy a legrácky. Po 9. lednu se jeho vystupování změnilo a začal Míšu usilovně hledat. A také začal najednou sdílet články o pohřešovaných dětech.

Jeho známí a kamarádi jsou přesvědčeni, že je to jen zlá pomluva. Že tento muž nemá se zmizením dvanáctileté dívky nic společného. Jenže paní Liliana je přesvědčená, že ho poznala…

Související články

Další články