Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vím, jak zničit teroristy v Evropě! Musíme okamžitě zakázat těchto 10 věcí! FAKT ALE OKAMŽITĚ!

Jsem snad první, kdo má konstruktivní plán na to, jak zachránit Evropu!
Zdroj: Marketa Kuča
+ Další fotografie
Není snad v Evropě člověka, který by nebyl zděšen tím, co se v poslední době děje. Teroristických útoků přibývá a konstruktivní řešení je jaksi v nedohlednu. Nikdo není schopen říct, jak bychom se měli bránit vůči narůstajícím teroristickým útokům. Možná je to z toho důvodu, že se nikdo z těch lidí nejmenuje Markéta Kuča. Já samozřejmě řešení mám a velice ráda se o něj s vámi podělím. Řeknu vám, jaké věci by se měly okamžitě zakázat, abychom Evropu uchránili před dalšími teroristickými útoky.

1. Kostely

Za poslední dva týdny se teroristické útoky odehrály v kostelech. Nejdříve v severofrancou­zském kostele, kde brutálně zavraždili kněze a tento hrůzný čin si natočili na kameru. Hned vzápětí došlo k dalšímu napadení, a to v Belgii. Útočník byl údajně žadatelem o azyl a opět napadl nožem kněze. Jaké by si měli vzít Evropané z těchto incidentů ponaučení? V první řadě by měli udělat taková opatření, aby se tyhle situace už nikdy neopakovaly. Proto navrhuji, abychom v celé Evropě zakázali kostely. Evidentně k nim mají imigranti nepříliš kladný vztah a určitým způsobem je iritují. Zakažme kostely, kněží a jeptišky mohou jít třeba roznášet pizzu.

2. Nákladní auta

Mnozí z vás mají ještě v živé paměti teroristický útok z poloviny července, kdy jistý Mohamed Lahouaiey v Nice srazil a usmrtil několik desítek lidí svou nákladní dodávkou. Všichni ihned Mohameda obvinili z úmyslného teroristického útoku a okamžitě se vyrojily informace, že tento mladík může být napojený na organizaci Islámský stát. Jak ale obyčejný Evropan může tušit, jaká dopravní pravidla platí právě v Tunisku? Já mám totiž podezření, že tímhle stylem se v Tunisku běžně jezdí a že chudák Mohamed za to vůbec nemůže. V Anglii máte taky volant na jiné straně než ve zbytku Evropy. Proto jsem toho názoru, aby se všechna nákladní auta a kamiony okamžitě sešrotovaly. Jiná země, jiná silniční pravidla a pak dochází k takto zbytečným úmrtím.

3. Pláže

Nikdo z vás si určitě neuvědomuje, jak pláže dokážou být nebezpečným místem. A stejně tak si nejste zajisté vědomi toho, že spousta z vás se do těchto nebezpečných situací dostává svou vlastní vinou. Když v Americe někdo bez dovolení vstoupí na váš soukromý pozemek, můžete ho bez milosti zastřelit. Jak potom mají lidé reagovat, když si bez jejich svolení zaberete jejich lehátko i se slunečníkem? Dobře, v Ostravě byste dostali přes držku, ale tak jsme sakra v Tunisku. Jiný kraj, jiný mrav. Tam na vás horkokrevní místní vytáhnou samopal. Nechcete se smířit s tím, že Evropané do písku zahrabávají své kamarády, ale teroristé bomby, tak jednoduše zakažme pláže a všichni budeme spokojení.

4. Zbraně

Můžeme s jistotou říct, že tohle je jádro celého problému. Zbraně, největší zkáza lidstva. Nemluvím jen o střelných zbraních, které mají na svědomí největší počet životů, ale i o těch menších. Jsem zásadně pro to, aby se zakázaly všechny zbraně na celé planetě. Proč by měl někdo u sebe nosit nůž, když jede třeba kempovat? Neuvědomujete si, že můžete být nebezpeční sami sobě. Tohle téma bych se rozhodně nebála hnát do extrému. Podle mě je to normální preventivní opatření. Zakažme nože, vidličky, vývrtky, jehlice na pletení nebo lžičky do bot. Tohle všechno mohou být potenciální vraždící zbraně! Zakažme i mixéry a kuchyňské roboty! Představa, že vám někdo hodí na hlavu mixér, je opravdu děsivá. Zakažme to preventivně všechno!

5. Letadla

Tohle je nebezpečný dopravní prostředek už sám o sobě. Nikdy nevíte, kdy to s vámi může spadnout. A vám by se určitě nelíbilo, kdyby vám na váš soukromý pozemek padaly kusy nějakých trosek. Nedejbože ještě nějaké cizí harampádí v podobě kufrů, slunečníků a nafukovacích lehátek. Stejně tak nemůžete nějakému teroristovi mít za zlé, když chce letadlem převážet bombu. To, že nějakým nedopatřením bouchne, už není přece jeho vina. Zkušený pilot má umět převážet i velmi citlivé zboží. Takže je to v závěru jeho vina. Všechna letadla okamžitě stáhnout z nebe a vyrobit z nich třeba vidličky. Vlastně ty ne, ty jsme už zakázali v předchozím odstavci. Tak z nich vyrobíme lodě. Jenže co když něco bouchne na lodi? Že jo. Já vám nevím, zakažme raději plechy, kovy, ostré hrany. Na světě bude lépe!

6. Hotely

Nechápu, jak může být někdo přesvědčený o tom, že zrovna toto místo je bezpečné. Hotel není žádné útočiště před teroristickými nebo jinými útoky. Ba naopak. Hotely po celém světě vybízejí k násilným činům. Do hotelů si jezdí odpočinout a relaxovat miliony lidí po celém světě. A jak je známo, na dovolených si chceme pořádně zařádit. Takže alkohol teče proudem, drogy všude, kde se podíváte, sex každou noc s někým jiným. No to se ale potom nemůžete divit, že slabším povahám z toho trochu střelí a vyvraždí půlku hotelu. Není to jejich chyba, nýbrž chyba hoteliérů, kteří nekontrolují, co si návštěvníci přinášejí dovnitř. Chci, aby se zakázaly hotely a spalo se jako kdysi pod širákem. Samozřejmě že bez nože. Když na vás vybafne medvěd, tak mu prostě vysvětlíte, že jste ochranář a přišel jste v míru.

7. Stadiony

Další velice nebezpečné veřejné místo, které podněcuje k násilí. Sami si sáhněte do svědomí, co s vašimi nervy dokáže udělat špatný fotbalový výsledek. Vy, Evropané, se dokážete ovládat, takže rozmlátíte pálkou televizor nebo hodíte po manželce cihlu. Ale jak se mají k takovéto vyhrocené situaci postavit naši východní horkokrevní bratři? Těm nezbývá nic jiného než tam někde položit trhavinu. Zrušme fotbalové zápasy, v lidech to vyvolává zbytečnou agresivitu a nenávist.

8. Vlaky

Jen si vzpomeňte, jak jste se chovali, když jste jezdili jako puberťáci každý den do školy vlakem. Dělali jste kolem sebe nepořádek, řvali jste jako paviáni. Určitě vás nejednou okřikl nějaký dospělý Čech, že tohle chování je příšerné. A jak se má potom zachovat nějaký imigrant, který není na tohle chování vůbec zvyklý? On vám nerozumí, neví, jestli mu náhodou nevyhrožujete smrtí tím kružítkem, kterým máváte zmateně kolem sebe, a tak vytáhne mačetu, no.

9. Voda

Voda je ten největší živel, který má na svědomí nejvíce lidských obětí. Kolikrát do roka různé země na světě sužují povodně? Je jich nespočet. Když srovnáme povodně a teroristické útoky, tak vodní živel má jednoznačně na svém kontě více mrtvých než celý Islámský stát dohromady. Kromě toho v lidech podněcuje šílenost. Ortodoxní věřící svalují vinu většinou na lidi, kteří se nějakým způsobem vymykají normálu. Vyřvávají, že jde o boží trest za jejich styl života. A přesně tohle potom vyústí v celosvětovou válku. Ale nikdo si neuvědomí, že na počátku zkázy byla voda. Stop vodě hlavně v Evropě!

10. Zakážeme všechno

Hodně útoků se stalo ve Francii. Já bych tu zemi prostě zakázala. Ale máme tu teror i v Německu, Belgii, Španělsku, Velké Británii… Víte co, zakažme Evropu!

Související články

Další články